ایرنا/ مسوولان باشگاه پرسپولیس از چند بازیکن جهت حضور در نشست برای تمدید قرارداد دعوت کردند، اما تاکنون بازیکنی به این دعوت پاسخ مثبت نداده است.
تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس به یکی از کارهای مهم پیش روی مسوولان این باشگاه تبدیل شده است چرا که قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان این باشگاه در پایان فصل به اتمام خواهد رسید.
مسوولان باشگاه از نیم فصل بحث تمدید قراردادها را استارت زده اند و پس از بازگشت کاروان تیم از هند این تمدید قرارداد ها به صورت جدی تری وارد فاز تازه‌ای شد. مسوولان باشگاه، به صورت مکتوب، تلفنی و ارسال دعوت‌نامه رسمی از بازیکنان برای مذاکره برای تمدید قرارداد دعوت به عمل آوردند اما هنوز هیچ یک از بازیکنان حاضر به برگزاری نشست برای تمدید قرارداد با پرسپولیس نشده اند.
البته در این بین با توجه به تعطیلی لیگ مسوولان باشگاه قصد دارند در فرصت باقی مانده مذاکرات را انجام دهند تا با شروع مجدد مسابقات تمام تمرکز بازیکنان معطوف به بازی‌ها شود اما هنوز بازیکنان در مقابل این پیشنهادات واکنشی نشان ندادند.
در این میان، چندی پیش سیامک نعمتی و مهدی عبدی قرارداد خود را با باشگاه تمدید کردند اما هنوز آینده دیگر نفرات با پرسپولیس مشخص نیست.
باشگاه همچنین تمدید قرارداد احمد نوراللهی را به بعد از بازگشت این بازیکن از اردوی تیم ملی موکول کرده است. این در حالی است که جدایی احمد نوراللهی و محمد حسین کنعانی زادگان و انتقال این نفرات به لیگ قطر دور از ذهن نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید