آخرین خبر/ شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شب گذشته هنگام صرف شام دقایقی با بازیکنان تیم ملی هم صحبت شد و حسابی با آنها شوخی کرد تا نشان دهد که با بازیکنان صمیمی است.
به گزارش فوتبالی، شکست 3-1 تیم ملی ایران برابر بحرین در مقدماتی  جام جهانی 2002 در بحرین سالهاست به خوردن کشک بادمجان گره خورده است. در سال 2002 تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی کره جنوبی و ژاپن نیاز داشت تا در بحرین به پیروزی دست پیدا کند اما تیم ملی در آن بازی به شکل عجیبی با نتیجه 3-1 برابر تیم میزبان شکست خورد. بحرینی ها با این پیروزی که زمینه ساز صعود مستقیم عربستان در جام جهانی 2002 شده بودند بعد از بازی با پرچم عربستان در زمین خوشحالی کردند و ایران هم در مرحله پلی آف برابر ایرلند از حضور در جام جهانی 2002 بازماند. بعد از شکست ایران برابر بحرین در آن بازی، بازیکنان تیم ملی مدعی شدند که بعد از خوردن کشک بادمجان در وعده ناهار حالت عجیبی پیدا کرده اند و این غذا روی کیفیت آنها تاثیر منفی گذاشته است. به طور مثال بعد از گذشت 19 سال جواد نکونام امروز در گفت و گویی در خصوص آن بازی و کشک بادمجان معروف گفته است:" مگر می‌شود همه بازیکنان حال یکسانی داشته باشند؟ اکثر بچه‌ها زمان بازی بی‌حال بودند. 

یعنی همه ما ناگهان بی‌حال شدیم و حس بازی نداشتیم. قطعا یک اتفاق مشترک برایمان افتاده بود که دوباره تاکید می‌کنم از نظر من به دلیل ناهار بود." البته درباره این ماجرا هنوز هم بحث و اظهارنظر زیاد است و غیر از بازیکنانی که می گویند کشک و بادمجانی که خوردند سردلشان باد کرده بود، برخی هم هستند که ماجراهای دیگری را تعریف می کنند که البته فعلا درباره آن ماجرا صحبت نکنیم بهتر است.
حالا شنیده می شود عزیزی خادم و بازیکنان شب گذشته هنگام دیدار با بازیکنان تیم ملی سر شام، با ماجرای کشک بادمجان خوردن بازیکنان در سال2002 شوخی کرده اند تا فضا را صمیمی نشان دهند. البته خوشبختانه تیم ملی این روزها از نظر شرایط غذا و اسکان وضعیت خوبی را سپری می کند و خبری از کشک بادمجان نیست و میزبانی بحرین از همه نظر عالی بوده و کاروان تیم ملی از همه چیز رضایت دارند و تیم پزشکی و تغذیه تیم ملی، هر چه خواسته اند فراهم شده است.
برخی خبرها حاکی از آن است در صورتی که امشب تیم ملی ایران برابر بحرین به پیروزی برسد عزیزی خادم در بحرین می ماند و در صورتی که تیم ملی شکست بخورد و یا حتی مساوی کند و شانس صعود از دست برود او به ایران باز می گردد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید