ایرنا/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید شاکله اصلی پرسپولیس حفظ شود تا موفقیت‌های کنونی این تیم ادامه پیدا کند.
حامد کاویانپور با اشاره به شرایط پرسپولیس پیش از تعطیلی لیگ گفت: تیم روند خوبی را در پیش گرفت و در چند مسابقه که مهم ترین آنها شهرآورد بود به برتری رسید. امیدوارم پس از تطیلات هم این روند حفظ شود.
وی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس در شروع مجدد لیگ هم می‌تواند روند خوبش را در نتیجه گیری حفظ کند، افزود: یکی از نکاتی که موجب موفقیت تیم شده، همین حفظ صلابت تیم بوده و نشان از دانش بالای کادر فنی است. پرسپولیس چه در فشردگی مسابقات و چه در زمان وقفه بازی‌ها عملکرد خوبی از خود به نماش گذاشته است و به طور حتم نیز همین روند خوب حفظ خواهد شد.
پیشکسوت سرخپوشان با اشاره به اینکه گفته می شود برخی بازیکنان در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهند شد، اضافه کرد: به نظر من یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس در سال های اخیر این بوده که شاکله اصلی تیم حفظ شده است. باشگاه باید برای حفظ مهره های موثر تلاش کند اما نه به هر قیمتی. باید شانیت باشگاه حفظ شود.
وی خاطرنشان کرد: این پرسپولیس است که به بازیکنان هویت می دهد و آنهایی که می‌خواهند بروند باید از آنهایی که تجربه جدایی دارند، استفاده کنند. به طور حتم پرسپولیس از جدایی نفرات ضرر نمی کند. به اعتقاد من بهتر است باشگاه و بازیکنان تعامل کنند تا موضوع تمدید قراردادها انجام شود.
کاویانپور تاکید کرد: تیم فعلی پرسپولیس در ایران و آسیا مدعی است. این تیم تا سالیان سال می تواند روند قهرمانی اش را حفظ کند به شرطی که شاکله تیم حفظ شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید