طرفداری/ کار توافق پرسپولیس با رادوشویچ تا حدودی سخت شده است، مدیران سابق پرسپولیس قرار داد بدی با او بسته اند که مثل همیشه شک بر انگیز بوده است، با این حال پرسپولیس و رادوشوویچ شاید به توافق نرسند و پرسپولیس مجبور به استفاده از یک گزینه دیگر به عنوان جایگزین رادوشوویچ شود
برای بسیاری از بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران حضور در پرسپولیس در شرایط نسبتا برابر مالی یک انتخاب ارجح است، پرسپولیس در لیگ ایران 4 سال است قهرمان می شود و در آسیا هم عملکرد خوبی داشته و بازیکنان تازه پیوسته به پرسپولیس فرصت خوبی برای خودنمایی دارند.
همین مساله باعث شده است دروازه بان هایی برای پرسپولیس از پس و پیش پیغام بفرستند که مرور نامشان جالب اما قابل ذکر نیست، تنها می توانیم به نشانه هایی از نفراتی که علاقه مند به حضور در پرسپولیس هستند اشاره کنیم. 
یکی از دروازه بان های مورد نظر قبلا هم سابقه حضور در پرسپولیس را دارد و می تواند گزینه قابل توجهی برای حضور در پرسپولیس به عنوان دروازه بان تیم پرسپولیس چه به عنوان شماره یک و چه شماره 2 باشد. 
حتی می شنویم یکی از دروازه بان های پر حاشیه یکی از تیم ها که از انتخاب تیم امسال خود رضایت خاطر ندارد، به پرسپولیسی ها پیغام داده از حضور در تیمش ناراضی است و دوست دارد رقیب حامد لک بشود.
اما از گزینه سوم بشنویم که در یکی از تیم های لیگ برتر حضور دارد و تجربه دعوت به اردوی تیم ملی از سوی اسکوچیچ را دارد، او که دروازه بانی بسیار شایسته از نظر اخلاقی هم هست مورد توجه پرسپولیسی ها در صورت حذف رادوشویچ است اما مساله اینجاست او ظاهرا هنوز با تیم گذشته خود قرار دارد.
باید دید در نهایت چه اتفاقی برای دروازه پرسپولیس رخ می دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید