طرفداری/ علی سامره برای تیم ملی در بازی امشب آرزوی موفقیت می کند...
علی سامره معتقد است اگرچه بحرین همیشه حاشیه ساز بوده اما تیم ملی می تواند بازی امشب را به سلامت پشت سر بگذارد.
 علی سامره که یکی از همکاران سیدمهدی رحمتی در کادر فنی تیم پدیده مشهد است، ابتدا درباره شرایطاین تیم گفت:
 وقتی ما کار را در پدیده شروع کردیم تا نیم فصل دوم ۱۰ الی ۱۵ بازیکن ما از تیم جدا شدند. به همین خاطر ما مجبور شدیم بازیکنان جدیدی را جذب کنیم. از همین رو هماهنگ کردن این بازیکنان نیازمند زمان بود. خدا را شکر با توجه به مشکلات مدیریتی و در نتیجه مشکلات مالی به وجود آمده اکنون با یک بازی کمتر در رتبه هشتم جدول قرار داریم و به نظرم بازیکنان ما عالی کار کردند و کادر فنی نیز عملکرد قابل قبولی داشته است.
مربی پدیده ادامه داد:
پیش بینی کار سختی است. ما امیدوار هستیم در ۸ بازی پیش روی خود حداکثر امتیازات را کسب کنیم و رتبه تک رقمی را در پایان فصل کسب کنیم و تمام هدف و تلاش ما اکنون همین موضوع است.
علی سامره درباره شرایط تیم ملی می گوید:
شرایط تیم ملی خیلی سخت است اما امیدوار هستم موفق شود. بازیکنان خوبی در اختیار داریم که می‌توانند با حفظ آرامش و تمرکز نتایج خوبی را رقم بزنند. به نظرم می‌توانیم در این سه بازی باقی مانده پیروز باشیم و به امید خدا به دور بعدی رقابت‌ها صعود کنیم.
ملی پوش سابق فوتبال ایران درباره بازی با بحرین گفت:
بحرین همیشه حاشیه ساز بوده است. ما در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ هم فکر می‌کردیم به راحتی به جام جهانی صعود کرده‌ایم و به نظرم تمرکز صد در صد خود را روی بازی با این تیم نگذاشتیم و بحرین نیز با تمام وجود کار را برای ما سخت کرد و متاسفانه شکست خوردیم. طبیعتا تیم‌های حوزه خلیج فارس همیشه انگیزه‌ای خاص برای تقابل با ما داشتند و با تمام وجود برابر ما بازی می‌کنند. فرقی هم نداشته، چه بحرین باشد چه عراق یا عربستان. امیدوار هستیم بچه ها با تمام وجود در برابر دو تیم بحرین و عراق حاضر شوند و از این مرحله سخت عبور کنند.
علی سامره با اشاره به حضور همزمان وحید هاشمیان و کریم باقری هم گفت:
 کریم باقری و وحید هاشمیان از بزرگان فوتبال بودند و هستند و حضور آنها از لحاظ فنی و تجربه ای که دارند، با توجه به شخصیتی که این دو دارند و همه این دو را قبول دارند، می‌تواند به تیم ملی کمک کند.
سامره در پایان تاکید کرد صحبت کردن در مورد لیست تیم ملی در این مقطع بی معنی است و فقط باید از این تیم حمایت شود؛
 به هر حال هر مربی یک بینشی دارد و لیست تیم ملی به هر حال سلیقه ای است و بالا و پایین دارد. هدف باید این باشد که تیم ملی صعود کند حالا شاید در این لیست نیز چند بازیکن باشند که مورد پذیرش نباشند به هر حال هر مربی با نوع تفکر خود و هدف گذاری بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب می‌کند و باید از تمامی این بازیکنان حمایت شود.

  


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید