ورزش 3/ ووچیک شزنی، دروازه بان لهستانی یوونتوس شایعات جدایی از این تیم را تکذیب کرد.
بازگشت مکس آلگری به رختکن یوونتوس باعث بروز شایعاتی در مورد آینده ووچیک شزنی، دروازه بان باتجربه و لهستانی این تیم شده است. به نظر می رسد بیانکونری در تلاش برای خرید جیجی دوناروما، دروازه بان جوان و ایتالیایی یوونتوس بوده و ممکن است شزنی فصل بعد به صورت قرضی و دوباره برای باشگاه رم به میدان برود.
اما شزنی که در فصول اخیر عملکرد خوبی درون دروازه یوونتوس داشته، قویا این شایعات را تکذیب کرده و مدعی شد فصل بعد نیز درون دروازه بیانکونری حضور خواهد داشت. شزنی در چهار فصل گذشته 137 بازی را برای یوونتوس انجام داده، 54 کلین شیت را ثبت کرده است و فقط 124 گل دریافت کرده است.


این ملی پوش لهستانی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از شروع رقابت های یورو 2020 گفت: "من می دانم که مدتی است این شایعات در رسانه ها مطرح می شود، بنابراین سعی می کنم یک بار و برای همیشه به این سوال پاسخ دهم. من با یوونتوس یا هیچ باشگاه دیگری در مورد انتقال تابستانی خود صحبت نکرده ام، زیرا در مورد جدایی صحبت جدیدی وجود ندارد. من مسئول استراتژی های نقل و انتقالاتی باشگاه یوونتوس نیستم، اما 100 درصد می دانم که این باشگاه قصدی مبنی بر فروش من در بازار تابستانی ندارد و من قطعا فصل بعد نیز درون دروازه این تیم حضور دارم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید