ورزش 3/ از نظر آمار و ارقام می توان استخدام کارلو آنچلوتی را اتفاق خوش یمنی برای رئال مادرید نصور کرد.
بعد از استعفای هفته گذشته زین الدین زیدان، رئال مادرید خیلی زود و در اقدامی غیرمنتظره کارلتو را به عنوان سرمربی فصل بعد خود معرفی کرد. آمار و ارقام می گوید فصل پیش رو نیز مانند سال اول حضور کارلو آنچلوتی در رختکن رئال مادرید در سال 2013 است. سرمربی ایتالیایی شروع خوبی در این باشگاه داشت و در اولین فصل موفق به فتح کوپا دل ری و مهم تر از آن لیگ قهرمانان شد.
رئال مادرید در آن سال نیز پیش از ورود کارلو آنچلوتی فصل را در رتبه دوم لالیگا به اتمام رسانده بود. تیم تیتو ویلانووا موفق به کسب امتیازات سه رقمی شده بود و تقریبا از اواسط فصل مشخص شد که لوس بلاکوس قادر به رسیدن به بارسلونا در جدول لالیگا نیست. اما در لیگ قهرمانان نیز شرایط متفاوت نبود. مانند فصل گذشته، رئال مادرید در فصل 13-2012 در نیمه نهایی حذف شده و نتوانست مجوز صعود به فینال را کسب بکند. در آن فصل تیم مورینیو مغلوب دورتموند شد و امسال تیم زین الدین زیدان نتوانست چلسی را شکست داده و راهی فینال شود.

اما بعد از سال ها رنگ نارنجی نیز به لباس اصلی رئال مادرید راه یافته است. در اولین فصل ورود کارلتو نیز از رنگ نارنجی در یقه و سرآستین رئال مادرید استفاده می شد و امسال نیز این اتفاق رخ داده است. بدین ترتیب هواداران خرافاتی این باشگاه می توانند امیدوار به تکرار اتفاقات اولین فصل حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید و در نهایت موفقیت در لیگ قهرمانانان اروپا باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید