ورزش 3/ سرمربي تيم تراکتور در حال آماده کردن تيمش براي ديدار سوپر جام است.
ديدار سوپر جام فوتبال ايران روز سي ام خرداد ماه در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد و طي آن دو تيم تراکتور به عنوان قهرمان جام حذفي و پرسپوليس به عنوان قهرمان ليگ برتر رودروي هم قرار خواهند گرفت.
در حالي که طبق عرف قرار بود اين ديدار پيش از شروع ليگ بيستم برگزار شود اما زمان آن بارها دستخوش تغيير شد تا سرانجام در حالي که بازي هاي ليگ به هفته هاي پاياني نزديک مي شود و جام حذفي 8 تيم نهايي خود را شناخته، قهرمانان سال گذشته اين دو جام، به مصاف هم بروند. اين تعويق ها باعث شد تا تراکتور بعد از قطع همکاري با منصوريان و شجاعي (سرمربي – بازيکن) با رسول خطيبي به استقبال سوپر جام برود.
به اين ترتيب رسول خطيبي که دومين مقطع حضورش در تراکتور را پشت سر مي گذارد، مي تواند اولين جام رسمي خود را همراه با اين تيم کسب کند. اين مربي پس از حضور در تراکتور و علي رغم اينکه فرصت زيادي براي سر و سامان دادن به شرايط به هم ريخته تيم نداشت، موفق شد نتايج خوبي در دور گروهي ليگ قهرمانان کسب کند و با تراکتور راهي دور حذفي مسابقات شود. خطيبي اميدوار است تا با فتح سوپر جام، فصلي را که احتمال کسب جام با حذف از جام حذفي و اختلاف امتيازي بالا با صدر جدول ليگ برتر بسيار کم شده را با قهرماني در سوپر جام شيرين کند.
گفتني است که رسول خطيبي در فصل 94-93 سرمربيگري تيم تراکتور را به عهده گرفت و توانست با تيم جوان و بومي که شکل داده بود، قهرمان نيم فصل اول شود اما بعد از تنها چند هفته از نيم فصل دوم و به بهانه از دست دادن صدر، اختلاف او با مديرعامل وقت باشگاه، باعث برکناري اش از سمت سرمربيگري تراکتور شد. تراکتور آن فصل را با نايب قهرماني پشت سر گذاشت تا خطيبي در حسرت قهرمان کردن تيمي که خودش آن را ساخته بود بماند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد