خبر ورزشی/ یکی از جذاب‌ترین تقابل‌های دیدار ایران و عراق بین احمد نوراللهی و بشار رسن خواهد بود.
تیم ملی فوتبال ایران فردا شب در حالی به مصاف عراق خواهد رفت که برای صعود به مرحله بعد مقدماتی جام جهانی باید عراق را شکست دهد.
نکته جالب در ترکیب عراق حضور دو بازیکنی است که سابقه بازی در دو تیم پرطرفدار ایران را دارند و به خوبی فوتبال ما را می شناسند.
طارق همام در استقلال حضور داشت و بشار رسن هم ۴ سال جزو بهترین های پرسپولیس بود و افتخارات زیادی را به همراه سرخ پوشان پایتخت بدست آورد.
یکی از نکات جالب بازی ایران و عراق تقابل جذاب احمد نوراللهی و بشار رسن خواهد بود. احمد در دیدارهای قبلی تیم ملی هافبک دفاعی اصلی اسکوچیچ بود و حتی در بازی رفت مقابل عراق هم موفق به گلزنی شد. از طرفی بشار کلیدی ترین هافبک و بازیساز عراق به حساب می آید و جدال این دو بازیکن سابق پرسپولیس بسیار دیدنی خواهد بود.
نکته جالب در خصوص بشار  و احمد نور این است که این دو نفر در زمان حضور هافبک عراقی در پرسپولیس رفاقت صمیمی و نزدیکی با هم داشتند و بشار چند بار در مصاحبه هایش اعلام کرد احمد نوراللهی بهترین هافبکی است که کنارش بازی کرده است.
حالا فردا شب رفقای دیروز باید مقابل هم قرار بگیرند که امیدواریم احمد نور و تیم ملی کشورمان برنده جدال با بشار رسن و عراقی ها باشند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید