طرفداری/ با گذشت چند هفته از بازی پرسپولیس و ذوب آهن هنوز احکام اتفاقات حاشیه‌ای پیش از این بازی اعلام نشده است.
اگرچه هفته ها از اتفاقات حاشیه ای پیش از دیدار پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان می گذرد اما کمیته انضباطی هنوز هیچ حکمی در این خصوص اعلام نکرده است.
چند هفته ای از بازی پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان و اتفاقات حاشیه ای قبل از آن بازی می گذرد. اتفاقاتی که باعث پرتاب چند نارنجک به سوی اتوبوس حامل بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس بود و در نهایت منجر به دستگیری افرادی که این مواد منفجره را پرتاب کرده بودند شد. اما در ادامه این افراد با گذاشتن وثیقه آزاد شدند و هنوز هم کمیته انضباطی هیچ حکمی در خصوص اتفاقاتی که رخ داد، اعلام نکرده است.
بر همین اساس ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس طی چند روز اخیر پیگیری های زیادی داشته تا کمیته انضباطی هر چه سریع تر نظر خود را در مورد اتفاقات رخ داده اعلام کرده و احکام خود در مورد افراد و گروه های مرتبط به این اتفاقات را صادر کند.
باشگاه پرسپولیس امیدوار است کمیته انضباطی با پیگیری این اتفاقات شرایط عادلانه ای در ادامه رقابت ها رقم بزند. گفتنی است پرسپولیس به خاطر اتفاقات رخ داده در بازی با سپاهان همچون این تیم از میزبانی محروم شده و دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس و سپاهان در فصل آینده باید در زمین بی طرف برگزار شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید