ورزش 3/ سیلویا ترمولدا، متخصص تغذیه باشگاه منچسترسیتی در آستانه بازگشت به بارسلونا قرار دارد.
بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی تا به حال بسیار فعال عمل کرده و از دیگر رقبای خود جلوتر بوده است. بعد از جذب سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا از لیگ برتر انگلیس، باشگاه بارسلونا نیز برای آوردن سیلویا ترمولدا، متخصص تغذیه منچسترسیتی نیز اقدام کرده و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. همچنین اخباری در مورد احتمال انتقال آیمریک لاپورت، مدافع میانی سیتیزن ها به نوکمپ نیز شنیده می شود.
رابطه بارسلونا و منچسترسیتی در حال حاضر بسیار خوب است و هر دو باشگاه دائما در مورد جا به جایی احتمالی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با یکدیگر در تماس هستند. ترمولدا از سال 2016 و از زمان انتصاب پپ گواردیولا به عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی در این باشگاه مشغول به فعالیت شد. البته او در گذشته و در حضور طلسم فرانک رایکارد در نیوکمپ نیز عضوی از کادرفنی بارسلونا بود.
در حقیقت گواردیولا به دلیل تاثیر مثبت ترمولدا روی لیونل مسی و اقدامات او برای کاهش خطر مصدومیت ستاره آرژانتینی در اوایل دوران حرفه ایش، به او علاقه داشته و کار ترمولدا را قبول دارد. رابطه دوستی عمیقی گواردیولا با ترمولدا برقرار است و گواردیولا در مراسم عروسی ترمولدا خود با خاویر سالا مارتین، مدیر سابق بارسا، ساقدوش او بوده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید