ورزش 3/ کسپر هولماند، سرمربی تیم ملی دانمارک، بار دیگر تاکید کرد بازی این تیم با فنلاند نباید در همان شب و پس از اتفاقات رخ داده برای کریستین اریکسن پیگیری می‌شد.
اگرچه هر طور که بود کریستین اریکسن بعد از اتفاق وحشتناکی که برایش رخ داد و دچار ایست قلبی شد، نهایتاً جان سالم به در برد اما هنوز هم تصمیم گرفته شده مبنی بر برگزاری ادامه مسابقه دانمارک برابر فنلاند در همان شب با انتقادات فراوانی روبرو است.

کسپر هولماند، سرمربی تیم ملی دانمارک، یک بار دیگر به انتقاد از این مسئله پرداخته و می گوید: "ویروس کرونا به شما این اجازه را می‌دهد که 48 ساعت مسابقه را به تأخیر بیندازد اما در مورد ایست قلبی اینگونه نیست. به نظر من این کاملاً اشتباه است. ادامه بازی در همان شب اصلا تصمیم درستی نبود. من احساس کردم که بازیکنان تحت فشار قرار گرفتند و در واقع مجبور به انجام این کار شدند. قرار گرفتن در این شرایط بسیار دشوار بود. فکر می‌کنم تنها روش درست در این زمینه اتوبوس سوار شدن بازیکنان و فرستادن آنها به خانه بود."
سرمربی تیم ملی دانمارک درباره شرایط این تیم برای دیدار برابر بلژیک گفت: " من فکر نمی‌کنم که تیم از این بازی بترسد بلکه شما باید بدانید که واکنش نشان دادن به چنین ضربه ای کاملاً طبیعی است. این همچنین شاید خانواده شما از جمله همسر و فرزندان و والدین ‌تان را هم درگیر کند. مطمئنا شروع آن مسابقه برای ما تا حدودی احساسی خواهد بود اما باید کاملا آماده پا به ورزشگاه بگذاریم. ما باید خود را در برابر احساسات زیادی که وجود دارد کنترل کنیم و پیش از این که داور سوت آغاز بازی را بزند کاملاً آماده باشیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید