خبر ورزشي/ عبدالله ويسي سرمربي تيم خيبر خرم آباد که با شکست مقابل هوادار شانس صعود به ليگ برتر را از دست داد نسبت به صحبت‌هاي وحيد بياتلو سرمربي تيم خوشه طلايي واکنش نشان داد.
سرمربي تيم خوشه طلايي در روزي که تيمش دو بر صفر تيم بادران را شکست داد خطاب به خبرنگاران گفت سازمان ليگ و حيدر بهاروند به دنبال اين هستند که تيم هاي بادران و خيبر خرم آباد به ليگ برتر صعود کنند! در حالي که تيم خيبر ديگر شانسي براي صعود ندارد.
عبدالله ويسي نسبت به اين اظهارات واکنش نشان داد و گفت: اين صحبت‌ها بي‌انصافي و فرار رو به جلوست. اگر مي‌خواستند بادران را بالا بياورند، دقيقه ۶۰ بازيکن اين تيم را اخراج نمي‌کردند. نبايد شکست خود را به اين مسائل مرتبط کنيم. اين مسائل زيبنده فوتبال نيست و بي‌احترامي به فوتبال ايران و مديران است. مي‌گفتند اجازه نمي‌دهند استقلال خوزستان قهرمان شود، اما قهرمان شديم و کسي جلوي ما را نگرفت. مي‌گفتند تاج مي‌خواهد سپاهان قهرمان شود، اما اين تيم پنج سال قهرمان نشد. مي‌گويند مس کرمان به فدراسيون فوتبال کمک کرده و مي‌خواهند اين تيم را به ليگ برتر بياورند، اما چند هفته است که در سير نزولي قرار دارد. چه کسي به اين تيم کمک کرد؟ ۹ هفته در ابتداي فصل نبرديم و گل صد درصد سالم ما مقابل استقلال خوزستان سوخت؛ چه کسي به ما کمک کرد؟
وي ادامه داد: فلان تيم در شهر خودش شکست مي‌خورد، مي‌گويد مي‌خواهند خيبر را بالا بياورند! اين صحبت‌ها ناشي از بي‌شعوري و بي‌حرمتي يک مربي به جامعه فوتبال است. حيدر بهاروند که ۱۰ سال است در فدراسيون فوتبال فعاليت مي‌کند، چرا در اين ۱۰ سال خيبر را به ليگ برتر نياورد؟
ويسي اضافه کرد: ما تلاش و هزينه کرديم و مالک باشگاه، چند بازيکن باکيفيت براي ما خريد. سه هفته است که نبرده‌ايم، چرا به ما برد نمي‌دهند؟ اين ناشي از بي‌شعوري مربي است و فدراسيون فوتبال بايد مربياني را که تهمت مي‌زنند، يک سال محروم کند. مگر اين هفته که بُردي (اشاره به برد خوشه طلايي در برابر ملوان در هفته ۲۹ ام ليگ يک با نتيجه دو بر صفر)، کسي جلوي تو را گرفت؟! خانم موسوي نايب رئيس فدراسيون فوتبال است، اما تيم او (بادران) بازيکن اخراجي داد و ۲ بر صفر پيروز شديد. چرا بيهوده حرف مي‌زنيد؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد