خبر ورزشی/ اگر بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور تبریز در وقت‌های قانونی و اضافی به تساوی برسد، برنده سوپر جام در ضربات پنالتی مشخص خواهد شد.
برهمین اساس یحیی گل محمدی سرمربی حالا با تجربه پرسپولیس قصد ندارد چیزی را به قضا و قدر بسپارد و پیش بینی لازم برای ضیافت احتمالی پنالتی‌ها را کرده است.
بدین روی بازیکنان این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین پنالتی انجام داده اند.
از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد که ۶ بازیکن پرسپولیس برای ضربات احتمالی پنالتی در سوپرجام برگزیده شده اند. این بازیکنان عبارتند از؛
۱- مهدی ترابی؛ پنالتی‌زن اول پرسپولیس مهم ترین و اولین پنالتی پرسپولیس را در ضیافت احتمالی پنالتی‌ها در سوپرجام خواهد زد. او تاکنون در پرسپولیس پنالتی خراب نکرده است و اولین انتخاب یحیی گل محمدی است.
۲- شهریار مغانلو؛ مهاجم بلند بالای کنونی پرسپولیس در زمان بازی در پیکان، پنالتی‌زن اول تیمش بود و گل‌های زیادی هم برای خودروسواران زد. او هم یکی از پنالتی‌زنان پرسپولیس است درصورتی که بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.
۳- عیسی آل کثیر؛ کارشناسان فوتبال معتقدند ضربات اول، دوم و سوم در ضربات پنالتی مهم ترین هستند. آل کثیر هم پنالتی‌زن قهاری است که می‌تواند سومین پنالتی‌زن پرسپولیس باشد. او هم در صنعت نفت آبادان پنالتی‌زن اول بود و ضربات خود را به خوبی می‌نواخت.
۴- میلاد سرلک؛ هافبک ملی پوش پرسپولیس یکی از خونسردترین فوتبالیست‌های ایران به حساب می‌آید. بازیکنی که بازی در فینال آسیا با یک بازی معمولی در لیگ برتر یا حذفی فرقی نمی‌کند و ازآرامش زیادی برخوردار است. او هم تخصص فراوانی در نواختن ضربات پنالتی دارد و به طور یقین یکی از نفرات یحیی گل محمدی برای حضور درضیافت احتمالی پنالتی‌هاست.
۵- علی شجاعی؛ یکی از خاطره انگیزترین صحنه‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را در مرحله نیمه نهایی علی شجاعی خلق کرد. شماره ۲۳ پرسپولیس در دیدار نیمه نهایی برابر النصر عربستان ضربه پنالتی زیبایی زد که با شادی گل طولانی اش ماندگار شد. او هم ثابت کرده است در شرایط سخت می‌تواند به راحتی ضربه پنالتی خودش را تبدیل به گل کند.
۶- احسان پهلوان؛ این هافبک تکنیکی نیز همواره از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بوده و در تمرینات اخیر پرسپولیس نیز به راحتی پنالتی زده است. پهلوان یکی از پنالتی‌زنان اصلی یا ذخیره پرسپولیس پس از ضربه پنجم خواهد بود.
نکته؛ امید عالیشاه، محمد حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، مهدی شیری و سعید آقایی هم نفرات دیگری هستند که بعید است جزو ۵ پنالتی‌زن اول پرسپولیس در سوپرجام باشند!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید