میزان/ مربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: درست است که در استقلال سال‌ها بازی کردم و مربی بودم، اما در حال حاضر به پدیده تعهد داریم.
محمد نوازی درباره صعود تیم ملی ایران به دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: بعد از بازی با بحرین گفته بودم که عراق نمی‌تواند جلوی ایران عرض اندام کند. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم، بازیکنانی روی نیمکت داریم که می‌توانند در ترکیب اصلی بازی کنند. بازی با عراق با وجود اینکه حساس شده بود، اما به سود ما تمام شد و بازیکنان با یک بازی منطقی پیروز شدند.
وی در مورد وضعیت پدیده مشهد تصریح کرد: در مدتی که لیگ تعطیل بود، چند بازی تدارکاتی انجام دادیم. تورنمنتی هم در مشهد با تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و گل‌گهر سیرجان داشتیم که در این بازی‌ها به اهداف مدنظرمان رسیدیم. امیدوارم با حمایت هواداران، شهردار مشهد و دیگر مسئولان بتوانیم در شروع دوباره لیگ با شرایط بهتری به مصاف استقلال برویم و سه امتیاز را کسب کنیم.
مربی تیم فوتبال پدیده مشهد در رابطه با رویارویی او و مهدی رحمتی با تیم سابقش یعنی استقلال گفت: نیازی نیست که بگویم استقلال چه تیم بزرگی است. سال‌ها در این تیم بازی کردم و خاطرات خوبی دارم، اما در حال حاضر به مجموعه پدیده تعهد داریم و به دنبال گرفتن سه امتیاز بازی با استقلال هستیم. استقلال خانه ما است، اما همانطور که گفتم ما نسبت به جایی که هستیم، تعهد داریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید