ورزش 3/ محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در حال مذاکره با تعدادی از بازیکنان این تیم برای تمدید قرارداد است.
سپاهان در فصل جاری با محرم نویدکیا خودش را به عنوان یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی مطرح کرده و البته مسئولان و کادرفنی این باشگاه از حالا به فکر برنامه‌ریزی فصل آینده هم هستند؛ طبیعتا سپاهان شانس مهمی برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دارد و به احتمال فراوان یکی از نمایندگان ایران در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. بدون‌شک حفظ بازیکنان تاثیرگذار سپاهان، یکی از برنامه‌های مهم این باشگاه است و البته از اصفهان خبر می‌رسد که مسئولان این باشگاه با چند بازیکن از تیم‌های مختلف هم در حال مذاکره هستند تا بتوانند در فصل آینده تیم پرقدرتی را شکل بدهند.
سپاهان در خط دروازه وضعیت مبهمی برای فصل آینده دارد و ماندن یا جدایی پیام نیازمند هنوز مشخص نیست؛ گفته می‌شود حضور در لیگ پرتغال یکی از برنامه‌های اصلی نیازمند است و از طرفی این دروازه‌بان مدتی پیش پیشنهاد قابل‌توجهی از باشگاه سپاهان دریافت کرد که ترجیح داد فعلا به آن پاسخ روشنی را ندهد. از طرفی برخی زمزمه‌ها مبنی بر تمایل باشگاه پرسپولیس برای جذب نیازمند شنیده می‌شود ولی مسئله مهم این است که پیام هنوز تصمیم نهایی‌اش را نگرفته و البته باشگاه سپاهان هم به شدت در تلاش است تا نظر نیازمند را برای ماندن در سپاهان جلب کند.
عزت پورقاز، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده نیز چهار بازیکن دیگری هستند که محمدرضا ساکت به صورت فشرده در حال مذاکره با آن‌هاست تا قرارداد این چهار بازیکن هم تمدید شود؛ از اصفهان خبر می‌رسد که روند مذاکرات با این چهار بازیکن به شکل مثبتی پیش رفته و دور از ذهن نیست که آن‌ها حضورشان در سپاهان ادامه داده و قراردادشان را برای فصل آینده هم تمدید کنند. البته نکته حائزاهمیت این است که بازیکنان سپاهان نسبت به یکی دو فصل گذشته از لحاظ مالی دستمزد را بیشتری طلب خواهند کرد و البته شرایط مالی باشگاه سپاهان نیز طوری‌ست که در این زمینه چالشی را احساس نخواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید