تسنيم/ سهراب بختياري‌زاده بازيکن پيشين تيم ملي فوتبال و استقلال گفت: تاريخ استقلال و هوادارانش آنقدر باارزش هستند که بازيکنان در شرايط سخت نتيجه بگيرند.
سهراب بختياري‌زاده، درباره بحث ادامه يا قطع همکاري با دراگان اسکوچيچ سرمربي کروات تيم ملي فوتبال، اظهار داشت: اين مسئله بحث مديريتي است و مسئولان فدراسيون فوتبال تصميم‌گيرنده هستند که با هر مربي که احساس کنند فوتبال ما نياز به او دارد، کار کنند، اما بايد بگويم دراگان اسکوچيچ در اين مدت کوتاهي که حضور داشت، خيلي خوب توانست کمبودهاي دور رفت را جبران کند.
وي افزود: اسکوچيچ در تيم ملي عملکرد بسيار خوبي داشته است، اما اينکه با او ادامه دهند يا نه، در اختيار مسئولان فدراسيون فوتبال است و تنها مي‌توانم براي تيم ملي آرزوي موفقيت کنم. فوتبال ما اين پتانسيل را دارد که با اسم‌هاي بزرگ کار کند. بايد ديد نگاه مسئولان فدراسيون فوتبال به آينده تيم ملي و فوتبال‌مان چگونه است. 
پيشکسوت باشگاه استقلال در مورد مشکلات استقلال در آستانه بازي با پديده مشهد گفت: من يک پيام به بازيکنان و مجموعه استقلال دارم. در اينکه استقلال مشکل دارد و وزارت ورزش و جوانان چه خواسته يا ناخواسته با انتخاب‌هايش لطمه زده است، شکي نيست، اما حرفم با فرهاد مجيديِ عزيز و بازيکنان چيز ديگري است. تاريخ استقلال و هوادارانش آنقدر باارزش هستند که بازيکنان تحت شرايط سخت به موفقيت برسند. بازيکنان را به دليل نبود امکانات و مشکلات مالي درک مي‌کنيم، ولي تا پايان ليگ امسال حرفه‌اي رفتار کنند و مشکلات را بيرون بگذارند و با انرژي عالي اين چند بازي را انجام دهند.
بختياري‌زاده خاطرنشان کرد: بازيکنان به احترام سابقه استقلال و طرفداران عاشق، عشق واقعي‌شان را در اين چند هفته به پايان ليگ نشان دهند و با تمام وجود بازي کنند. ضعف و کمبودها هميشه براي استقلال بوده است. تيم‌هاي ديگر توسط کارخانه‌هاي پولدار حمايت شده و مي‌شوند، اما براي استقلال از گذشته تا به امروز فقط کمک سازمان تربيت بدني و يا وزارت ورزش بوده است، مجموعه‌اي که از نظر مالي و اقتصادي مشکلاتي عديده داشته و دارد. از بازيکنان مي‌خواهم در اين چند هفته به حرمت هواداران استقلال روي تيم تمرکز کنند. آنها بدانند اگر در شرايط سخت نتيجه بگيرند، قوي‌تر مي‌توانند خواسته‌هاي‌شان را مطالبه کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد