میزان/ پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم به هیج وجه نباید استقلال را در جام حذفی دستکم بگیرد، چون در این صورت دربی را واگذار می‌کند.
جواد منافی در خصوص تقابل پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی ندارد که در چه مرحله‌ای با چه تیمی بازی کند. البته قرعه برای پرسپولیس می‌توانست مناسب‌تر باشد، اما در مجموع اتفاق خاصی رخ نداده. پرسپولیس در هر سه جام مدعی قهرمانی است و همین مسئله می‌تواند این دربی را جذاب‌تر هم بکند. با اینکه مسابقه اصلاً آسان نیست، اما امیدوارم پرسپولیس برنده شود و هواداران هم لذت ببرند.
وی در واکنش به این مسئله که خیلی از هواداران پرسپولیس نگران مسائل داوری در دربی پیش رو هستند و دلیل آن هم اتفاقات داوری در دربی برگشت لیگ برتر است تاکید کرد: اصلاً نباید نگرانی وجود داشته باشد، بالاخره داور هم نمی‌آید که در یک بازی با آن تعداد بیننده خودش را خراب کند. ضمن اینکه در دربی قبل صحنه که روی قایدی اتفاق افتاد اصلاً پنالتی نبود. در همان بازی کمک داور روی یک صحنه به اشتباه آفساید مهدی عبدی را اعلام کرد در حالی که آن توپ صد درصد گل می‌شد.
پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش این تیم باید جام حذفی را جدی بگیرد یا خیر؟ اظهار داشت: بالاخره شرایط جام حذفی طوری است که با تعداد بازی کم هم قهرمان می‌شوی و هم سهمیه آسیا می‌گیری. ضمن اینکه دست پرسپولیس از نظر بازیکن بسیار باز است و به خاطر همین در تمام مسابقات می‌تواند مدعی باشد. من خیلی دوست دارم که پرسپولیس هم امسال در جام حذفی قهرمان شود و هم در لیگ تا دوباره دبل کند.
منافی در مورد اینکه برخی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی از همین حالا تیمشان را برنده تقابل با استقلال می‌دانند و برای حریف کری می‌خوانند گفت: این کار اصلا درست نیست. به هیچ وجه نباید استقلال را دستکم بگیریم. دستکم گرفتن استقلال در دربی توسط پرسپولیس یعنی باخت.
وی ادامه داد: استقلال واقعاً تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد و اینطور نیست که پرسپولیس بتواند مثل آب خوردن آن‌ها را ببرد. اتفاقاً، چون استقلالی‌ها لیگ را از دست دادند جام حذفی را با قدرت و برنامه پیگیری می‌کنند تا بتوانند قهرمان شوند. پس اصلاً نباید آنها را دستکم گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید