طرفداری/ 4 عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در نامه هایی جداگانه از شهاب الدین عزیزی خادم درخواست تشکیل جلسه فوری کردند تا به وضعیت پست های مهم فدراسیون فوتبال یعنی نایب رییس اول، نایب رییس دوم و دبیرکل رسیدگی شود. همچنین اعضا خواهان مشخص شدن وضعیت نیمکت تیم ملی ایران نیز هستند
یکشنبه در طرفداری نوشتیم اولویت فعلی فدراسیون فوتبال، مشخص کردن وضعیت دراگان اسکوچیچ نیست و فدراسیون این روزها با چالش جدیدی روبرو شده است. فدراسیون نشین ها فعلا درگیر مشخص کردن وضعیت پست های مهم فدراسیون یعنی دبیرکلی، نایب رییسی اول و نایب رییسی دوم هستند.
حالا امروز برخی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال از شهاب الدین عزیزی خادم درخواست کردند جلسه هیات رییسه به صورت فوری تشکیل شود تا به شرایط اخیر رسیدگی شود.
گویا 4 عضو هیات رییسه در نامه هایی جداگانه برای شهاب الدین عزیزی خادم از او درخواست کردند هرچه سریعتر جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال را تشکیل دهد تا به وضعیت دراگان اسکوچیچ و پست های مهم فدراسیون فوتبال رسیدگی شود.
اما ماجرا از چه قرار است؟ در انتخابات فدراسیون فوتبال که شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد، فقط شهره موسوی به عنوان نایب رییس بانوان رای آورد و خادم برای پست های نایب رییس اول، نایب رییس دوم و دبیرکل به ترتیب حمیدرضا مهرعلی، حیدر بهاروند و منصور قنبرزاده را به عنوان سرپرست انتخاب کرد. زمان سرپرستی این سه نفر سه ماه بود و حالا با به پایان رسیدن زمان سرپرستی، حضور آن ها در این سمت ها غیرقانونی بوده و شهاب الدین عزیزی خادم باید هرچه زودتر تکلیف این پست ها را مشخص کند.
یکی از علت های درخواست اعضای هیات رییسه برای تشکیل جلسه فوری هم همین موضوع بوده است.
علت دیگر مربوط به دراگان اسکوچیچ می شود. اعضای هیات رییسه از رییس فدراسیون فوتبال درخواست کردند هرچه زودتر تکلیف نیمکت تیم ملی ایران را مشخص کند چرا که چند ماه دیگر بازی های دور نهایی انتخابی جام جهانی در پیش خواهد بود. ولی همانطور که پیش تر هم گفتیم، فدراسیون فوتبال در حال حاضر تیم ملی را در اولویت برنامه های خود نمی بیند و فدراسیون نشین ها در پی این هستند تکلیف پست های مهم فدراسیون را مشخص کنند.
شنیده ها حاکی از آن است در هیات رییسه فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، مهرداد سراجی، خداداد افشاریان و بهرام رضاییان با یکدیگر هم سو هستند و در سوی دیگر براتی، اصولی، میرشاد ماجدی و طهمورث حیدری با این نفرات هم نظر نیستند.
با همه این اوصاف باید دید در نهایت تکلیف پست های نایب رییس اول، نایب رییس دوم و دبیرکل فدراسیون فوتبال چه می شود و در آن سو داستان اسکو و تیم ملی ایران به کجا خواهد رسید؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید