طرفداری/ ابراهیم شکوری در آخرین مصاحبه اش تاکید کرد یکی از باشگاه های ایرانی در مذاکره با باشگاه سانتاکلارا به دنبال جذب شهریار مغانلو است
به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با شهریار مغانلو رقیب جدی دارد.
ابراهیم شکوری در آخرین مصاحبه تصویری که با یکی از برنامه های تلویزیونی داشت عنوان کرد یک باشگاه ایرانی با پیشنهاد یک رقم سنگین برای در اختیار گرفتن رضایت نامه شهریار مغانلو در حال مذاکره با سران باشگاه سانتاکلارا است.
شکوری البته نه نام تیمی را بر زبان آورد و نه از مبلغ پیشنهادی آن باشگاه رونمایی کرد اما تاکید داشت که رقم بسیار بالاست و در فوتبال ایران بی سابقه است. بر همین اساس پیگیری های طرفداری نشان می دهد باشگاه سپاهان به شدت به دنبال جذب شهریار مغانلو است و مذاکرات چند باره ای را با مدیران این باشگاه پرتغالی انجام داده است. رقم پیشنهادی این باشگاه صنعتی نیز 500 هزار یورو است. جالب این که مدیران سانتاکلارا نیز همه چیز را به نظر مغانلو ربط داده و تاکید کرده اند این بازیکن باید تمایل خود را برای حضور در باشگاه بعدی اش اعلام کند.
گفتنی است باشگاه پرسپولیس از نظر مالی نمی تواند رقمی حتی نزدیک به رقم پیشنهادی سپاهانی ها به باشگاه پرتغالی ارئه دهد اما امیدوار است با کمک خود مغانلو بتواند برای فصل آینده نیز این بازیکن را در اختیار داشته باشد. شهریار مغانلو در گفتگویی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته رضایت خود را از ادامه همکاری با سرخ پوشان اعلام کرده است. حال باید دید با رقمی که سپاهانی ها اعلام کرده اند باشگاه سانتاکلارا چه رقمی را از پرسپولیس درخواست خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید