ايسنا/ هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال امروز (شنبه) با انجام يک بازي ديگر پيگيري مي‌شود.
هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال با انجام يک بازي ديگر پيگيري مي‌شود که در آن تيم پديده به مصاف تيم فوتبال تراکتور مي‌رود.
تراکتور - پديده؛ ساعت ۲۰:۳۰
شاگردان مهدي رحمتي ليگ برتر به نسبت ساير رقبا، زودتر آغاز کردند و پس از تعطيلي يک ماهه ليگ، با يک بازي عقب مانده مقابل استقلال کار خود را پيش بردند که در آن بازي پديده با ۲ گل از استقلال شکست خورد. تيم پديده تا اينجاي کار با ۲۸ امتياز در جايگاه هشتم جدول قرار دارد و اگر موفق شود سه امتياز خانگي اين بازي را از آن خود  کند، مي‌تواند جايگاه خود را در ميانه جدول محکم‌تر کند تا منتظر بازي‌ها و نتايج آينده ديگر رقبا باشد.
در مقابل تيم فوتبال تراکتور شرايط بهتري نسبت به پديده دارد و با يک پله بالاتر از تيم پديده با ۳۳ امتياز در رده هفتم جدول رقابت‌هاي ليگ جاي دارد. تراکتوري‌ها که اخيرا شکست در سوپر جام مقابل پرسپوليس را تجربه کردند، در اين بازي به دنبال جبران نتيجه بازي قبلي خود و بهتر کردن شرايط خود در جدول هستند.
شاگردان رسول خطيبي مثل تيم‌هاي گل‌گهر سيرجان، آلومينيوم اراک و فولاد خوزستان، نيم‌نگاهي به کسب سهميه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا دارند و با کسب پيروزي در اين بازي مي‌توانند اميدهاي خود را براي کسب سهميه نگه دارند و به دنبال کسب نتيجه در ۶ بازي پاياني خود باشند.
هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال فردا (يک‌شنبه) با انجام ۲ ديدار پيکان - نفت و فولاد - سپاهان به پايان خواهد رسيد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد