خبر ورزشي/ سهراب بختياري‌زاده مدافع اسبق تيم ملي و استقلال گفت: آبي‌پوشان تهراني در مصاف با تراکتور کار سختي پيش رو دارند اما با توجه به انگيزه بالاي شاگردان فرهاد مجيدي مي‌توانند سه امتياز اين بازي حساس را از آن خودشان کنند.
سهراب بختياري زاده ملي پوش اسبق استقلال در خصوص رويارويي استقلال با شاگردان فيروز کريمي در تهران گفت: تراکتور يکي از تيم‌هاي خوب ليگ برتر است که حالا با مربي با تجربه اي چون فيروز کريمي مي خواهد هفته هاي پاياني ليگ را با موفقيت پشت سر بگذارد. به اعتقاد من بازي با اين تيم بسيار سخت است اما شاگردان فرهاد مجيدي اين روزها بسيار با انگيزه هستند و فکر مي کنم بتوانيم امتياز جدال با تراکتور را از آن خود کنيم.
وي در خصوص وضعيت مديريتي باشگاه استقلال نيز گفت: مديريت باشگاه استقلال بايد سر و سامان پيدا کند و مديرعامل نيز تابع تصميمات هيئت مديره باشد. اگر اينطور شود که هر کسي در مديريت باشگاه ساز خودش را بزند سنگ روي سنگ بند نخواهد شد و شاهد اختلافات زيادي خواهيم بود که در نهايت دودش به چشم استقلال و هوادارانش خواهد رفت.
بختياري زاده همچنين گفت: مجيدي داخل زمين و بيرون مستطيل سبز در حال مبارزه با حواشي و بي عدالتي است و تا جايي که توان دارد براي منافع استقلال تلاش خواهد کرد؛ ما نيز بايد از او حمايت کنيم. 
گلزن تيم ملي در جام جهاني ۲۰۰۶ آلمان درباره گروه‌بندي ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني نيز گفت: من معتقدم تيم‌هاي کره جنوبي، عراق و امارات رقباي اصلي ما هستند و در اين ميان کره جنوبي به واسطه سابقه طولاني که دارد مي تواند تيم ملي را دچار دردسر کند با اين وجود توانايي هاي بچه هاي ما بسيار بالاست و مطمئن هستم اگر از پس کره‌جنوبي بر بياييم ساير تيم هاي گروه را نيز شکست داده و با اقتدار راهي جام جهاني مي شويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد