ايسنا/ دومين گروه تيم ملي تيراندازي از جام جهاني کرواسي که قرار بود ۵ شنبه ۱۷ تير به ايران بازگردد امروز وارد تهران شد.

ملي پوشان المپيکي ايران و پوريا نوروزيان که قرار بود بعد از پايان رقابتهاي جام جهاني کرواسي به مدت يک هفته تمريناتشان را در کرواسي ادامه دهند پيش از موعد و صبح امروز ۱۴ تير به تهران بازگشتند. اين تيم قرار بود پنج شنبه ۱۷ تير به ايران بازگردد اما به دليل خستگي پيش از حد ملي‌پوشان زودتر از موعد به تهران رسيد.
تيم ملي تيراندازي ايران با ترکيب ۱۱ نفره به جام جهاني که از سوم تا دهم تير به ميزباني کرواسي انجام شد شرکت کرد و موفق به کسب ۲ مدال طلا در ماده هاي تپانچه بادي و تيمي تفنگ بادي و ۲ مدال برنز در ماده هاي تيمي تپانچه بادي و ميکس تپانچه شد.
جواد فروغي، هانيه رستميان، نجمه خدمتي، آرمينا صادقيان، فاطمه کرم زاده، مهيار صداقت، پوريان نوروزيان اسامي گروه دوم ملي‌پوشان ايران بود که الهام هاشمي، مريم طالبي، محسن نصر اصفهاني مربيان تيم ملي هدايت اين تيم را به عهده داشت. رسولي مدير فني تيم نيز در کنار تيم ملي در کرواسي حضور داشت. 
پنج شنبه گذشته ۱۰ تير گروه اول تيراندازان متشکل از گلنوش سبقت الهي، سجاد پورحسيني و وحيد گل خندان در تپانچه و امير محمد نکونام در تفنگ به همراه احمد نجفي مربي تيم ملي تپانچه وارد فرودگاه امام خميني شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد