ورزش 3/ هافبک مس رفسنجان معتقد است نمايش برتري نسبت به فولاد داشتند و حق آنها سه امتياز بود.
عليرضا نقي‌زاده درباره برتري مس رفسنجان مقابل فولاد اظهار کرد: بعد از اينکه چند هفته خوبي نداشتيم، کاملاً مصمم و هم‌قسم شده بوديم تا تيم را از شرايطي که داشت، خارج کنيم و از اين بازي خانگي سه امتياز را بگيريم که خدا را شکر با تدابير آقاي ربيعي و تلاش تک تک بازيکنان توانستيم به حق خودمان در دقيقه آخر برسيم و از بحران خارج شويم.
او در مورد دو گل مس در دقايق تلف شده عنوان کرد: باور کنيد با اينکه دقيقه ۹۰ گذشته بود، اما همه بچه‌هاي داخل زمين و بيرون زمين ايمان داشتند که مي‌توانيم با نتيجه دلخواه بازي را تمام کنيم که خدا را شکر دو گل خيلي عالي زديم، يک برد دلچسب کسب کرديم و در آخر بازي جشن گرفتيم.
هافبک سرعتي و تکنيکي مس رفسنجان درباره وضعيت اين تيم عنوان کرد: شايد در دور برگشت مثل نيم‌فصل اول نبوديم، اما حق بدهيد که تيم مس سال اول حضورش در ليگ برتر است و زمان مي‌برد جزو مدعيان باشد. نمي‌گويم آن نتايج در ابتداي فصل يک اتفاق بود چون در همه مسابقات زحمت کشيديم و با آقاي ربيعي برنامه داشت، اما در نيم‌فصل دوم واقعا بدشانسي آورديم و در برخي بازي‌ها هم داوري ما را اذيت کرد؛ مثل ديدار با پرسپوليس که اصلا حق ما باخت نبود.
نقي‌زاده تاکيد کرد: هنوز ۵ هفته از ليگ برتر باقي مانده و ما مي‌توانيم رتبه خودمان را بهتر کنيم؛ شانس آسيايي ما خيلي کم شده و باشگاه هم توقعي نداشت که ما در سال اول به اين مهم برسيم، اما تا روز آخر و جايي که امکان دارد مي‌خواهيم رتبه تيم را در پايان فصل بهتر کنيم و در نيمه بالاي جدول باشيم.
او درباره ديدار با ماشين‌سازي عنوان کرد: از نظر احساسي بازي سختي براي من است چون مقابل همشهريانم و تيمي که در آن بازي کردم، قرار مي‌گيرم. متاسفم ماشين‌سازي چنين نتايجي گرفته و از اين اتفاق ناراحت هستم ولي اميدوارم همراه مس يک برد خوب در اين مسابقه داشته باشيم و دوباره به روند خوب تيم برگرديم.
 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد