خبرآنلاين/ سرمربي تيم فوتبال تراکتور گفت: اگر يک دروازه بان به غايبان تيممان اضافه ئکنيم مقابل استقلال يک تيم کامل بازيکن محروم و مصدوم داريم.
فيروز کريمي در خصوص آخرين شرايط تيم فوتبال تراکتور قبل از بازي با استقلال اظهار داشت: از نظر آمادگي شرايط مطلوبي داريم اما مشکلاتي هم داريم. در مجموع نسبت به موجوديت تيم ما شرايط مناسبي دارد.
وي افزود: از شانس بد ما استقلال کمترين مصدوم و محروم را دارد و حتي بازيکنان مصدوم اين تيم هم برگشته‌اند. تيم ما 4 گروه است و همه اين موضوع را مي‌دانند. خيلي از طرفداران ما مي‌گويند شما مربي صريح اللهجه‌اي هستيد و من هم بايد واقعيت‌ها را بگويم. تيم ما به 4 گروه تبديل شده است، يک گروه بازيکنان حاضر ، يک گروه بازيکنان غايب مثل واسعي، دژاگه، شجاعي و ... هستند. گروه ديگر مصدومان هستند که شامل خانزاده و بوحمدان است، گروه ديگر هم محروم هستند که در بازي فردا حضور ندارند.ايماني، تيموري و تيکدري هم گروه محرومان ما هستند. وضعيت پيمان بابايي هم هنوز مشخص نيست.
سرمربي تراکتور تاکيد کرد: در بازي فردا يک ترکيب ايده‌آل و غايب داريم،اگر  يک گلر به اين  ارنج اضافه کنيم يک تيم آرماني غايب داريم. البته در اين مدت در دو نوبت صبح و عصر تمرين کرديم و بيکار ننشستيم. با تمام توان کار کرديم و وقت را به بطالت نگذرانديم. ما 10 نفر را در بازي فردا نداريم ولي اميدوارم که بازي قابل قبولي ارائه کنيم.
کريمي خاطرنشان کرد: ما يک و نيم جلسه تمرين داشته ايم، روندي که خطيبي داشت را ادامه داديم و به ثمر نشست. در توفيقي که در بازي قبل به دست آمد به اندازه اي که لب خط سهيم بودم رسول خطيبي هم سهم داشت. اين يک و نيم جلسه روند قبل ما را تکميلي کرد و طبيعي است برد قبلي در روحيه ما تاثير مثبت گذاشته است اما شرايط در جدول بسيار سخت است. رقبا تا دندان مسلح هستند و اميدوارم خدا کند تا با تمام قوا به مصاف رقبا برويم.
وي ادامه داد: استقلال هم شرايط مناسبي دارد و اگر اشتباه نکنم در 4-5 بازي اخير به جز يک ديدار توفقي داشته است. ما هم جوانان با انگيزه‌اي داريم که براي بازي فردا توفيق اجباري براي استفاده از آنها داشته باشيم گرچه اگر با تجربه‌ها هم بودند من از جوان‌ها استفاده مي‌کردم. مطمئنا فردا از جوان‌ها محک مي‌زنيم تا دور را بگيرند. آينده متعلق به اين جوانان است و مطمئنا در سال‌هاي آينده دست تراکتور باز خواهد بود.
سرمربي تراکتور خاطرنشان کرد: در تعطيلي 10-11 روز که در پيش داريم به ما فرصت مي‌دهد تيممان را آماده روانه بازي ها کنيم. بعد از يک عمر مربيگري تمهيداتي داريم که به بهترين شکل از زمان استفاده کنيم. ان‌شاالله بعد از تعطيلات از موجوديتمان نهايت استفاده را برده و يک تيم خوب را روانه بازي‌ها خواهيم کرد.
کريمي با اشاره به نقش هواداران تراکتور عنوان کرد:هواداران خودشان بهتر از همه اهل تجزيه و تحليل هستند. ما شرايط خاصي را داريم. حيف از حضور هواداران محروم هستيم، اميدوارم اين بيماري دست از سر مردم جهان و کشورمان بردارد تا دوباره همه دور هم باشيم. همين که مردم و هواداران از راه دور ما را دعا کنند ممنون آنها هستيم. البته شرايط سخت است اما نويد خداوند بزرگ اين است که پشت روزهاي سخت روزهاي خوب خواهد بود و منتظر دعاي خير هواداران تيممان هستيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد