ميزان/ سرمربي تيم فوتبال مس رفسنجان گفت: بازيکنانم به من قول داده بودند که مقابل فولاد برنده شوند.
محمد ربيعي در خصوص تمجيد پيشکسوتان پرسپوليس از مس رفسنجان اظهار داشت: باعث افتخارم است که پيشکسوتان پرسپوليس به تمجيد از سبک بازي تيم پرداختند. پرسپوليس و فولاد دو نماينده خوب ايران در ليگ قهرمانان آسيا هستند و هر دو تيم در بخش هجومي توانايي‌هاي بالقوه‌اي دارند. براي مثال گل مهدي ترابي مقابل گل‌گهر سيرجان يک گل کاملا خلاقانه بود. ضمن اينکه هر دو تيم پرسپوليس و فولاد کادرفني مجربي دارند، با اين روند بازي مقابل اين تيم‌ها کار آساني نيست. خدارا شکر مقابل هر دو تيم به خوبي در ميدان ظاهر شديم و مقابل فولاد برنده شديم.
وي افزود: باخت مقابل سپاهان بدترين عملکرد مس از نظر فني در طول کل فصل بود. سعي کرديم با تغييرات تاکتيکي، فني، رواني و حتي در روند اداره تيم، مس را در تعطيلات ليگ ترميم کنيم. متاسفانه بر اثر يک غفلت مقابل پرسپوليس گل خورديم و در ابتداي بازي فولاد با يک گل ساده از بسته ترين زاويه ممکن گل دريافت کرديم. در ادامه مسابقه توانستيم حاکميت‌مان را در بازي نشان دهيم و رفته رفته از نواحي مختلف زمين به اين تيم فشار وارد کرديم. در نتيجه اين عملکرد به همت بازيکنان و عنايت خداوند توانستيم برنده مسابقه باشيم. بازيکنان پيش از اين به من قول داده بودند که مقابل فولاد برنده شوند.
سرمربي مس رفسنجان عنوان کرد: مس رفسنجان با عملکردي که در ليگ بيستم داشت در قامت تيم تازه صعود کرده از ليگ يک ظاهر نشد و اين موضوع انتظارات را از تيم بالا برد. از تک تک بازيکنان تشکر مي‌کنم که با تحمل فشارها در چند وقت اخير، توانستند نتيجه خوبي بگيرند.
وي درباره عملکرد مهاجم تيمش محمدرضا سليماني گفت: هر وقت از سليماني انتظاري داشتيم  کارش را در خط حمله مس به درستي انجام داده است. اما در مقابل پرسپوليس دو موقعيت خيلي خوب را با وجود تلاش‌هاي فراوان از دست داد. نسبت به استراتژي‌ها و موقعيت‌هاي که ما از او خواستيم خوب عمل کرده است.
وي درباره عملکرد دستيارانش در کادرفني مس رفسنجان عنوان کرد: کادرفني خوب و مجربي داريم. محمد سرآسيايي، رضا ربيعي و... هر کدام هم شرح وظايف خودشان را دارند و مسائل محوله را پيش مي‌برند. بنده تلاش کرده‌ام به جزييات مرتبط با تيم چه فني و چه غيرفني اشراف داشته باشم و اعضاي کادرفني تلاش مي‌کنند، بهترين عملکرد را ارائه بدهند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد