ايلنا/ مربي تيم استقلال تهران در نشست خبري پيش از مصاف با تراکتور گفت: با تلاش بازيکنان و کادرفني و آقاي مجيدي تيم يک شکل خوبي پيدا کرده. تنها چيزي که اذيت مي‌کند طبق معمول مسائل داوري و تعويض هايي است که وجود دارد.
صالح مصطفوي در نشست خبري پيش از بازي با تراکتور گفت: فردا بازي با تراکتور است يک بازي بسيار حساس. هميشه بازي اين دو تيم حساس بوده و تماشايي از کار در امده است. تيم ما در چهار هفته اخير گلي دريافت نکرده است و با وحود تمام مشکلات و مسائلي که در داخل و خارج باشگاه تحميل شده ولي تيم انسجام خوبي پيدا کرده و با تلاش بازيکنان و کادرفني و آقاي مجيدي تيم يک شکل خوبي پيدا کرده. تنها چيزي که اذيت مي‌کند طبق معمول مسائل داوري و تعويض هايي است که وجود دارد.
کميته داوران با عدالت برخورد کنند
يک نکته اي که وجود دارد اين است که ما نه مخاطبمان باشگاه يا مربي خاصي است، تمام مربياني که در ليگ فعاليت مي کنند همکاران محترم ما هستند همه را دوست داريم تلاش ميکنند. آنها هم در واقع تلاش مي کنند ولي ما انتظارمان از مجريان مسابقات و داوران و کميته انضباطي اين است که بين مربيان و بازيکنان و تيم ها با عدالت برخورد کنند.
اگر شهامت عذرخواهي نداريد ماستمالي نکنيد
طوري در اين هفته هاي برخورد مي شود که انگار با اين باشگاه يا افراد داخل باشگاه مشکل وجود دارد که گل صد در صد صحيح ما را آفسايد مي گيرند. آقاي داور، کمک داور همه اشتباه شما را ديدند و روي اشتباه بودنش تاييد شده است؛ اگر شهامت عذرخواهي نداريد ماستمالي نکنيد و توجيه نکنيد. اين حس دلسرد کننده تلاش را براي ما بيشتر مي کند. اين ناراحتي ميليون ها هوادار استقلال را بيشتر مي کند. اگر شهامت عذرخواهي نداريد ديگر نمک روي زخم نپاشيد. اميدوارم که يک جايي اين مسائل تمام شود و بگذارند فوتبال درون زمين انجام شود و نتيجه عادلانه رقم بخورد. ما فقط عدالت را درون زمين مي خواهيم. وقتي يک صحنه اي خطاست هند مي‌گيرند، وقتي بازيکن حريف روي بازيکن ما خطا مي کند به ضرر ما خطا مي گيرند. اين ها نشان مي دهد که يک سري مسائلي شکل ميگيرد عليه تيم ما.
با وقاحت تمام دوباره داوري مي‌کنند
نکته جالب اينکه وقتي اشتباه واضح داوري انجام مي دهد حداقل کار کميته داوران محروميت است اما با وقاحت تمام دوباره به ايشان داوري دادند. قوانين چه مي گويد؟ وقتي شما روي نتيجه بازي تاثيرگذار هستيد بايد دوباره جايزه بگيريد؟ اگر اين اتفاق از نظر آقايان اشتباه نيست که تکليف مشخص است اگر نه پس اين لجبازي عليه باشگاه ما چيست؟ اميدوارم بگذارند زيبايي فوتبال درون مستطيل سبز حفظ شود و هر تيمي از شانسش استفاده کند برنده شود نه اينکه از بيرون زمين يا عوامل ديگر نتيجه را تعيين کنند.
ديدار با فيروز کريمي
تيم تراکتور تيمي است که هوادار دارد، ريشه دارد، بازيکنان جوان بسيار خوبي دارد، بازي فردا بسيار سخت است، آقا فيروز مربي بسيار کارکشته اي هستند و بازي کردن مقابل آنها سخت است. ما هم خودمان را آماده مي کنيم که داخل زمين يک بازي خيلي خوب داشته باشيم.
غايبان تراکتور
هر چه به سمت آخر فصل مي رويم براي همه تيم ها اين اتفاق مي افتد. ما يکي از مهمترين بازيکنان در فاز هجومي يعني شيخ دياباته و فرشيد اسماعيلي را در اختيار نداريم. از اين نظر دو تيم در يک سطح قرار دارند.
نتيجه بازي رفت تکرار مي‌شود؟
هر بازي نتيجه خاص خودش را دارد، آن بازي يکسري بازيکن بازي کردند و الان شايد دو تيم مجزا و متفاوت با يکديگر بازي خواهند کرد. شرايط جدول دو تيم نسبت به بازي گذشته متفاوت است.
پاداش مجيدي به بازيکنان
اين را اجازه بدهيد خودشان در اين مورد صحبت کنند. من در جايگاه نيستم که جواب اين سوال را بدهم!

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد