ايسنا/ سرمربي پيکان گفت: پله به پله جلو مي‌رويم و هر بازي را مثل يک فينال مي‌بينيم.
مهدي تارتار بعد از ظهر دوشنبه در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل سپاهان اظهار کرد: ابتدا درباره تغيير راي بازي سايپا و پيکان صحبت مي‌کنم و جا دارد از اعضاي کميته استيناف تشکر کنم و به فدراسيون به دليل حضور چنين افرادي در بدنه‌اش تبريک بگويم. حق ما را به ما برگرداندند و از همه تشکر مي‌کنم و اميدوارم هميشه راي‌ها عادلانه صادر شود. از آقاي صالحي، رييس کميته استيناف تشکر کنم و به من ثابت شد که او انسان پاکي است.
او درباره بازي اين تيم با سپاهان گفت: بازي بسيار سنگيني خواهد بود و باتوجه به شرايط سپاهان در جدول و کورسي که با پرسپوليس دارد، کار بسيار سخت است. آن‌ها از نظر باشگاهي منسجم هستند و کادر فني باهوش و کاربلد و بازيکنان باکيفيتي دارند و کارمان سخت است اما شرايط به گونه‌اي است که بازيکنان‌مان انگيزه‌ بسيار بالايي دارند. درست است در جدول جاي امني داريم اما اگر بيش‌تر تلاش کنيم به جايگاه بهتري مي‌رسيم، چون با جايگاه چهارم فقط سه امتياز فاصله داريم.
سرمربي پيکان ادامه داد: اگر بازيکنان ما تلاش بيش‌تري کنند و استارت بزنند، مي‌توانيم در پايان فصل جايگاه خوبي داشته باشيم. به بازيکنانم گفته‌ام اگر مي‌خواهيم بزرگ شويد و سال بعد تيم‌هاي خوبي شما را بخواهند، بايد مقابل تيم‌هاي بزرگ بهتر کار کنيد. از فردا شروع مي‌کنيم و اميدوارم بتوانيم بازي خوبي به همراه پيروزي داشته باشيم.
او اضافه کرد: ما بازي به بازي پيش مي‌رويم و مطمئن باشيد همان تواني که مقابل سپاهان مي‌گذاريم، مقابل پرسپوليس هم خواهيم گذاشت و هميشه به بازيکنانم مي‌گويم نبايد هيچ حقي به گردن‌مان باشد و باشگاه‌مان تعهد داريم و اين را ثابت کرديم. پله به پله جلو مي‌رويم و هر بازي را مثل يک فينال مي‌بينيم. بايد نگاه‌ها را نسبت به پيکان تغيير دهيم و تلاش‌مان را مي‌کنيم و ذره‌اي کم نمي‌گذاريم.
تارتار با بيان اين‌که بازگشت امتياز حق‌مان بود، گفت: ما در زمين بازي را برديم و بازيکن تعويضي هم هيچ نقشي در بازي نداشت و واقعا درود مي‌فرستم به کميته استيناف که حق ما را به ما برگرداندند.
او درباره قضاوت داور بازي فردا گفت: آقاي حيدري جوان است و اميدوارم فردا برنده بازي او باشد. بعضي از داوران مي‌خواهند با تجربه عمل کنند و جايگاه تيم‌ها را هم در نظر مي‌گيرند. مي‌بينند پيکان سقوط نمي‌کند و مدعي هم نيست اما سپاهان در کورس قهرماني است و مبادا براي سپاهان اشتباه کنند اما تيم ما را هم بايد ببينند تا حقي از ما ضايع نشود. اميدوارم فردا داور روز خوبي داشته باشد و اشتباهات گذشته‌اش در بازي ما را جزو اشتباهات سهوي‌اش مي‌گذاريم.
سرمربي پيکان در پايان درباره گزينه‌هاي سقوط به دسته يک بيان کرد: اميدوارم تيمي سقوط کند که استحقاقش را دارد. هر تيمي که ضعيف‌تر است بايد سقوط کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد