ورزش 3/ علاقه پپ گوارديولا به سبک بازي آنتوان گريزمان ممکن است منجر به انتقال اين ستاره فرانسوي به سيتي شود.
ماندن ليونل مسي در بارسلونا تبعاتي دارد و بايد حداقل يک بازيکن بزرگ اين تيم قرباني شود. عليرغم تمايل بلوگرانا به فروش فيليپ کوتينيو، هيچ تيمي حتي براي خريد قرضي اين هافبک برزيلي هم وارد عمل نشده و به نظر بايد يک نفر ديگر از اين باشگاه جدا شود.
در حال حاضر به نظر مي رسد آنتوان گريزمان بهترين گزينه است. مديران بارسلونا در هفته هاي اخير موفق به جذب سرخيو آگوئرو و ممفيس ديپاي شده اند و از همين حالا نيز ترافيک شديدي در خط حمله بارسلونا براي فصل بعد وجود دارد.
همچنين خوان لاپورتا در هفته هاي اخير بارها عنوان کرده مشکلات مالي بارسلونا از انچه در تصورش بوده بيشتر است و به همين دليل بايد پرداخت دستمزدهاي بازيکنان اين باشگاه کاهش يابد. گريزمان در اين فصول اخير هنوز قادر به برآورده کردن همه انتظارات از خود نبوده و جدايي او و خلاصي از پرداخت دستمزد اين ستاره فرانسوي، بهترين راه حل براي تمديد قرارداد با ليونل مسي و البته حفظ تعادل مالي باشگاه محسوب مي شود.
در همين رابطه برخي رسانه هاي انگليسب خبر داده اند که منجسترسيتي در صورتي که نتواند هري کين را به خدمت بگيرد، به سراغ گريزمان خواهد رفت. تاتنهام به سادگي حاضر به فروش کين نمي شود و به همين خاطر سيتي به گزينه هاي جانشين فکر مي کند. گريزمان روياي ديرينه پپ گوارديولاست و خريد وي نيز ساده تر و راحت تر از کين خواهد بود.
سيتي ممکن است که براي اين انتقال، برخي بازيکنانش را هم به بارسا پيشنهاد بدهد. بازيکناني نظير آيمريک لاپورت، برناردو سيلوا يا ژوائو کانسلو مي توانند به پروسه انتقال وارد شوند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد