ورزش 3/ کاپيتان تيم ماشين سازي از صحبت هايي اخير خود عليه سرمربي و مديران باشگاه ابراز پشيماني کرد.
بعد از اتفاقاتي که در بين دو نيمه ديدار ماشين سازي و نساجي رخ داد شاهد شکراب شدن شديد رابطه حبيب گرداني با عليرضا اکبرپور و سيدمحمد علوي بوديم؛ کاپيتان ماشين سازي که طي مصاحبه آتشين از خجالت اين دو در آمده بود در مصاحبه با خبرنگار ورزش سه گفت: در عصبانيت حرف‌هايي زدم که نبايد مي‌زدم. البته من قصد نداشتم اين صحبت ها را علني کنم ولي به هر حال الان هم از آقاي علوي و هم از آقاي اکبرپور بابت اين صحبت ها عذرخواهي مي کنم.
وي افزود: عليرضا اکبرپور در طول اين مدت خودش شاهد تلاش هاي من براي تيم بوده و مي تواند به خوبي در اين مورد صحبت کند. در بازي با نساجي من همه توان خودم را گذاشتم که براي تيمم مفيد باشم اما سرمربي تيم در طول 45 دقيقه اول از عملکردم راضي نبود و تعويضم کرد. هميشه بزرگانمان گفته اند که نبايد در حين عصبانيت حرفي زد و تصميمي گرفت؛ متاسفانه من اين توصيه مهم را مدنظر قرار ندادم و الان از آن پشيمانم.
کاپيتان ماشين سازي در مورد شرايط فعلي خود گفت: با توجه به سوتفاهماتي که به وجود آمده هنوز چيزي مشخص نيست. از تمامي دوستان مي خواهم که با کنار گذاشتن هر گونه کدورت و شيطنتي با اين موضوع برخورد کنند. حاضرم به صورت حضوري هم از تک تک دوستان عذرخواهي کنم تا همه چيز به خوبي و خوشي تمام شود. انتظار زيادي هم ندارم و فقط نمي خواهم نه در تيم مشکلي به وجود بيايد و نه رابطه ما خدشه دار شود؛ چون اين روزها مي آيند و مي روند.
گرداني در پايان افزود: در همان مصاحبه قبلي هم که باعث کدورت شد هم گفته بودم که به هيچ عنوان عصبانيت و صحبت هايم در رختکن را تاييد نمي کنم. بازهم اين موضوع را تاکيد مي کنم و در پايان هم اميدوارم که شرايط تيم ماشين سازي خيلي زود به حالت عادي برگردد و بازگشت زودهنگامي را به ليگ برتر شاهد باشيم..


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد