ورزش 3/ پرسپوليس در ديداري سخت مقابل فولادي قرار خواهد گرفت که مدت‌هاست در خانه به هيچ تيمي باج نداده و شکست نخورده است.
پرسپوليس که در فاصله پنج هفته مانده به پايان فصل در صدر جدول حاضر است، در حساس‌ترين و شايد سخت‌ترين بازي خود اکنون تقابل با شاگردان جواد نکونام را در پيش دارد.
ديدار رفت دو تيم در شرايطي در استاديوم آزادي به سود پرسپوليس پايان يافت که حواشي زيادي در پي داشت و اکنون چه کادرفني و چه بازيکنان دو تيم با انگيزه‌هاي شخصي بالا در اين تقابل حاضر خواهند شد و اميدوارند به نتيجه لازم دست يابند. پرسپوليس به بردي ديگر مقابل فولاد براي تداوم صدرنشيني و نکونام و شاگردانش نيز به دنبال شکست سرخ‌هاب پايتخت و بالا بردن شانس دستيابي به سهميه آسيايي.
يحيي گل‌محمدي براي اين ديدار کمال کاميابي‌نيا را در اختيار نخواهد داشت و ميلاد سرلک نيز به دليل مصدوميت اين تيم را در اهواز همراهي نکرده است. وحيد اميري و سيامک نعمتي نيز عليرغم حضور در تمرينات گروهي تيم، از شرايط آرماني لازم به دور هستند تا همچنان دست سرمربي پرسپوليس براي تغييرات لازم بسته باشد.
در روزهايي که بوژيدار رادوشوويچ با پرسپوليس به بالاترين مشکل برخورده، حامد لک همچنان انتخاب اول اين تيم است و بار ديگر در اهواز حاضر شده تا در تقابل با تيم اسبق خود قرار گيرد.
خط دفاعي پرسپوليس بدون تغيير نسبت به گذشته و با حضور سيدجلال حسيني به عنوان کاپيتان در کنار محمد‌حسين کنعاني‌زادگان و سعيد آقايي و مهدي شيري برابر حريف قرار خواهند گرفت. 
در خط مياني و در غياب کمال کاميابي‌نيا و ميلاد سرلک بيشترين وظيفه به گردن احمد نوراللهي خواهد بود که هفته گذشته با سوپرگل خود يک نمايش ايده‌آل از خود به جا گذاشت و اکنون مهدي ترابي را در کنار خود خواهد ديد.
ترابي با تغيير پست و به عنوان جانشين دو هافبک دفاعي اين تيم (کاميابي‌نيا و سرلک) با وظايف دفاعي بيشتر اميدوار است همچنان ستاره تاثيرگذار يحيي گل‌محمدي لقب گيرد و بار ديگر با شماره ٢١ خود بدرخشد.
اميد عاليشاه و احسان پهلوان دو بازيکن ديگر خط مياني پرسپوليس در تقابل با خط مياني جنگنده و کاملا فيزيکي فولاد خواهند بود. دو بازيکني که با قدرت بازيسازي و تکنيک بالاي خود اميدوار به باز کردن گره گلزني تيم‌شان در اين بازي باشند.
عيسي آل کثير بار ديگر به ترکيب اصلي بازگشته و اينبار زوج تهاجمي شهريار مغانلو شده و با خصوصيات گلزني بالاي خود اميدوارند در فولاد آره‌نا جشن گل خود را برپا کنند و بايد ديد خط دفاعي نکونام اجازه اين اتفاق را به آنها خواهد داد يا خير.
ترکيب احتمالي پرسپوليس
حامد لک
سيدجلال حسيني
محمدحسين کنعاني‌زادگان
مهدي شيري
سعيد آقايي
احمد نوراللهي
احسان پهلوان
مهدي ترابي
اميد عاليشاه
عيسي آل‌کثير
شهريار مغانلو


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد