مهر/ مديرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: کار شهاب گردان در ديدار با سايپا قشنگ نبود و آن را تاييد نمي‌کنم.
تيم‌هاي فوتبال ذوب آهن و سايپا روز گذشته در چارچوب هفته بيست و ششم ليگ برتر در حالي به مصاف هم رفتند که شهاب گردان دروازه بان ذوب آهن باعث ايجاد درگيري شد.
در دقيقه ۱۱ اين ديدار شهاب گردان به قصد دفع توپ از محوطه جريمه خارج شد و در حالي که مي‌خواست توپ را از مقابل پاي مهاجم سايپا دور کند او را با خطا متوقف کرد که علي صفايي داور مسابقه ابتدا به او کارت زرد نشان داد که اين تصميم با اعتراض گسترده بازيکنان سايپا همراه شد.
لحظاتي بعد داور به سمت نيمکت‌ها رفت و پس از مشورت با داور چهارم به زمين برگشت و به شهاب گردان کارت قرمز داد. اين تصميم با واکنش عجيب دروازه بان باتجربه ذوب آهن همراه شد و او با حمله به سمت داور چهارم او را هل داد و در ادامه قصد زدن ناظر بازي را داشت که با وساطت نيمکت نشينان بعد از دقايقي آرام شد.
مجتبي فريدوني مديرعامل باشگاه ذوب آهن در واکنش به اين حرکات گردان به راديو تهران گفت: اتفاقاتي که رخ داد خيلي غير عادي بود. آقاي صفايي داور مسابقه نزديک به صحنه بود و کارت زرد داد. کمک داور هم صحنه را ديده بود ولي داور چهارم درخواست کارت قرمز کرد و اين باعث ايجاد حساسيت شد. شايد اگر خود صفايي همان ابتدا کارت قرمز نشان مي‌داد اينقدر تنش ايجاد نمي‌شد.
مديرعامل ذوب آهن ادامه داد: گردان تحت تاثير شرايط بازي عصباني شد. کار او قشنگ نبود و آن را تاييد نمي‌کنم ولي شرايط طوري بود که گردان «از کوره در رفت». اين اتفاقات باعث رفتار ناهنجار گردان شد.
فريدوني خاطرنشان کرد: در بازي با تراکتور هم داوري برايمان انتخاب کردند که دو بازي بيشتر در ليگ نبود. هر تيم و شخصي يک آستانه تحمل دارد که يک جا تمام مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد