نماد آخرین خبر

تلاش پرسپولیسی‌ها برای آماده کردن آل‌کثیر

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
تلاش پرسپولیسی‌ها برای آماده کردن آل‌کثیر

خبرآنلاين/ کادر پزشکي تيم فوتبال پرسپوليس در تلاش براي حضور مهاجم اين تيم در دربي پايتخت است.
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران ساعت ۱۹:۴۵ پنجشنبه هفته جاري برگزار مي‌شود.
دربي نود و ششم پايتخت در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي فوتبال کشور بدون حضور تماشاگران برگزار مي‌شود تا دو تيم براي چهارمين ديدار سرخابي‌ها در سکوت ورزشگاه آزادي انجام شود.
پرسپوليس در حالي براي اين ديدار آماده مي‌شود که براي گرفتن انتقام از فرهاد مجيدي در نيمه نهايي جام حذفي فصل گذشته و شکست در ضربات پنالتي مقابل آبي‌پوشان برنامه دارد.
يحيي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچون هفته‌هاي گذشته کمال کاميابي نيا را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد.
با اين حال سيد جلال حسيني که به دليل آسيب ديدگي نتوانست براي اين تيم در جريان برد دو بر صفر مقابل آلومينيوم اراک حاضر شود آماده دربي ۹۶ پايتخت شد تا دغدغه‌اي براي خط دفاعي تيمش نداشته باشد.
عيسي آل کثير مهاجم پرسپوليس تنها بازيکن مصدوم اين تيم است که شرايط متفاوتي نسبت به کاميابي نيا و سيدجلال دارد. کادر پزشکي پرسپوليس در تلاش است اين بازيکن را به ديدار با استقلال تهران برساند. گل محمدي تصميم به استفاده از زوج شهريار مغانلو و آل کثير در بازي با استقلال دارد تا بار ديگر بتواند با استفاده از اين دو بازيکن همچون ديدار برگشت فصل جاري ليگ برتر بر استقلال غلبه کند.
در صورتيکه آل کثير در تست فردا چهارشنبه پرسپوليس بتواند کار با توپ را بدون احساس درد انجام دهد در ترکيب قرار مي‌گيرد در غير اينصورت اميد عاليشاه جانشين او در زمين مسابقه مي شود

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره