نماد آخرین خبر

رادوشویچ: استقلال را شکست می‌دهیم

منبع
ايران ورزشي
بروزرسانی
رادوشویچ: استقلال را شکست می‌دهیم

ايران ورزشي/ تماس تلفني يحيي گل‌محمدي با گلر کروات تيمش بالاخره رادوشويچ را راضي کرد تا به تهران برگردد.
تماس تلفني يحيي گل‌محمدي با گلر کروات تيمش بالاخره رادوشويچ را راضي کرد تا به تهران برگردد. اين در واقع پايان يک ماه مجادله مسئولان باشگاه پرسپوليس با رادو بود و در شرايطي که به نظر مي‌رسيد اين مجادله فرجام خوشي براي باشگاه نداشته باشد در نهايت صحبت يحيي با رادو فعلاً مانع فسخ يکطرفه قرارداد رادو و ضرر چند صدهزار دلاري باشگاه پرسپوليس شد. حالا قرار شده بوژيدار به تهران برگردد، مطالباتش را بگيرد و در تمرينات حاضر شود اما مشخص نيست که پنجشنبه شب روي نيمکت تيم بنشيند و تصميم نهايي در اين خصوص را يحيي گل‌محمدي خواهد گرفت. اين همان نکته‌اي است که رادوشويچ در تازه‌ترين مصاحبه با ما روي آن تأکيد مي‌کند.
رادو بالاخره به ايران برمي‌گردي؟
بله با نامه‌اي که باشگاه پرسپوليس نوشته و صحبت‌هايي که سرمربي پرسپوليس با من داشت روز سه‌شنبه با پرواز به ايران برمي‌گردم‌. براي ساعت 8 سه‌شنبه بليت گرفتم تا به تهران بيايم و دوباره در اختيار تيم محبوبم قرار بگيرم‌.
در خصوص بازي جام حذفي پرسپوليس مقابل رقيب سنتي چه صحبتي داري و فکر مي‌کني پرسپوليس برنده دربي حساس خواهد شد؟
من هميشه براي تيم‌هاي مقابل پرسپوليس احترام قائل هستم اما دوست دارم بدون تعارف حرف بزنم چون واقعيت چيزي است که بر همه عيان است و همه قدرت پرسپوليس، بازيکنانش و کادر فني‌اش را در چند سال اخير ديده‌اند به همين دليل با قاطعيت مي‌گويم که پرسپوليس حتماً برنده دربي خواهد شد و راهش را براي قهرماني در جام حذفي هموار خواهد ساخت.

از قهرماني تيم محبوبم در ليگ برتر و جام حذفي حرف مي‌زنم و با اطمينان مي‌گويم پرسپوليس بعد از شکست استقلال در بازي‌هاي بعدي اين جام هم پيروز شده و قهرمان خواهد شد البته قبل از قهرماني جام حذفي پرسپوليس گلات قهرماني مي‌زند و پس از آن هم با فتح جام حذفي سه‌گانه مي‌زند؛ موضوع مهمي که قبلاً طمع شيرين آن را با تمام وجود حس کردم و با تيم پرقدرت و پرمهره‌اي که با هدايت کادر فني بسيار کاربلد و مجرب‌مان داريم حتماً مي‌توانيم سه‌گانه بزنيم و براي قهرماني در آسيا هم خيز برداريم.
به لحاظ بدني و فني در چه شرايطي قرار داري؟
چندي قبل هم در مصاحبه‌اي که با شما داشتم به شما گفتم که روزي دو نوبت تمرين داشتم و يک روز هم نبوده که از تمرين غافل بوده باشم.
يعني روز دربي مي‌توانيم تو را روي نيمکت ببينيم؟
حتماً وقتي به تهران برسم به تمرين و محل اردوي تيم بروم. بي‌صبرانه منتظر تمرين و ديدن همبازيانم و کادر فني‌ام هستم. باور کنيد براي تمرين در تيم محبوبم واقعاً خيلي مشتاقم اما در مورد حضورم روي نيمکت و هر موضوع فني ديگري فقط سرمربي تيم تصميم‌گيرنده است و هر موضوعي که سر‌مربي تيم تصميم بگيرد من تابع آن خواهم بود.
در خصوص حذف تيم ملي کشورت و دلايل حذفش از يورو چه صحبتي داري؟
من هم مانند هر هموطن ديگرم خيلي از شکست و حذف تيم ملي کشورم ناراحت هستم. فکر مي‌کنم داليچ خيلي خوب تيم ملي کرواسي را هدايت و رهبري نکرد و تغييرات زياد در تاکتيک و ارنج تيم اجازه نداد تا تيم کرواسي با شکل تيمي خوب و با تمام قدرتش رو‌درروي حريفان قرار گيرد تا تيم ملي کرواسي نتواند از همه توانايي‌اش بهره بگيرد.
عملکرد دروازه‌بان تيم ملي کرواسي را چگونه ارزيابي کردي؟
دروازه‌بان کرواسي، سنگربان خوب و جواني بود و بد هم کار نکرد. سنگرباني که به اعتقاد من با انجام بازي‌هاي بيشتر، قادر است نمايش‌هاي بهتري را ارائه دهد.
بهترين دروازه‌بان‌هاي يورو از نظرت چه سنگربان‌هايي بودند؟
سنگربانان اسپانيا، سوئيس و ايتاليا به نظرم بهترين دروازه‌بان‌هاي يورو بودند که ارزش‌هاي فني بالايي داشتند و بارها سد راه حريفان تيم‌شان شدند و عملکردشان واقعاً نيازمند ستايش است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره