نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

خبر امیدوارکننده لاپورتا به هواداران بارسلونا درباره مسی

منبع
تسنيم
بروزرسانی
خبر امیدوارکننده لاپورتا به هواداران بارسلونا درباره مسی

تسنيم/ رئيس باشگاه بارسلونا مي‌گويد مذاکرات براي تمديد قرارداد ليونل مسي به خوبي پيش مي‌رود.
باشگاه بارسلونا همچنان سخت در تلاش است تا قرارداد ليونل مسي را تمديد کند اما هنوز در اين کار موفق نبوده و يکي از موانع موجود در اين راه سقف دستمزدي است که از سوي لاليگا براي باشگاه بارسلونا وضع شده است. بارسا حالا براي اينکه بتواند با برنده 6 توپ طلا قرارداد جديدي منعقد کند، مجبور است ميزان دستمزدهاي پرداختي بازيکنانش را کاهش دهد تا ضمن پايبندي به سقف تعيين شده توسط لاليگا، بتواند مسي را هم حفظ کند.
خوان لاپورتا در تازه‌ترين اظهارنظرش درباره وضعيت تمديد قرارداد ليونل مسي گفت: موضوع تمديد قرارداد مسي به ميزان رضايت‌بخشي در حال پيشرفت است. تمامي کاتالان‌ها، مردم بارسلونا و کاتالونيا و کل دنياي فوتبال خوشحال هستند، چون لئو فاتح کوپا آمه‌ريکا شد. خيلي هيجان‌انگيز است که مي‌بينيم بهترين بازيکن تاريخ فوتبال از کسب چنين عنواني هيجان‌زده مي‌شود و او کاري کرد که همه ما اشک شوق ريختيم.
رئيس باشگاه بارسلونا ادامه داد: لئو خيلي خوشحال است، همه ما خوشحاليم. به شخصه براي مسي خوشحالم که توانست با هم‌تيمي‌هايش فاتح کوپا آمه‌ريکا شود، اينکه آرژانتين يک بار ديگر در جمع برترين تيم‌هاي دنيا حضور دارد عالي است و من براي سرخيو آگوئرو هم خوشحالم. براي خانواده مسي، آرژانتين و براي بارسلونا خوشحالم که به دليل داشتن اين پيوند با لئو شناخته و تحسين شده است.
مسي 34 ساله در حدود دو هفته است که قراردادش با بارسلونا به پايان رسيده و پس از 21 سال حضور در اين باشگاه، حالا بازيکن آزد به شمار مي‌آيد. مسي تاکنون 34 جام مختلف را با آبي‌‌واناري‌ها کسب کرده که از آن جمله مي‌توان به 10 قهرماني در لاليگا و چهار قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا اشاره کرد. اين مهاجم آرژانتيني که مورد توجه دو باشگاه پاري‌سن‌ژرمن و منچسترسيتي قرار دارد، تاکنون در 778 بازي براي بارسلونا به ميدان رفته و 672 گل به ثمر رسانده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره