نماد آخرین خبر

واکنش سرمربی تیم ملی به یک ادعا

منبع
مهر
بروزرسانی
واکنش سرمربی تیم ملی به یک ادعا

مهر/ سرمربي تيم ملي واليبال در واکنش به ادعاي دستيار پيشين خود مبني بر اين که قرار بوده به عنوان «مربي ايراني» در کادر فني اين تيم باشد، گفت: اکبري اگر سندي دارد رو کند.
تيم ملي واليبال ايران خود را براي کسب دومين تجربه حضوردر المپيک آماده مي کند و ولاديمير الکنو مربي نامدار دنياي واليبال هدايت ملي پوشان را برعهده دارد.
بحث حضور مربيان ايراني روي نيمکت المپيک توکيو از جمله حواشي بود که تيم ملي در آستانه حضور در بازي ها با آن مواجه شد. سرانجام پيش از آغاز مسابقات ليگ ملت ها محمدرضا تندروان به عنوان تنها مربي ايراني به عنوان دستيار الکنو در رقابت‌ها معرفي شد.
انتخاب تندروان با واکنش پيمان اکبري همراه شد و اين مربي در يک برنامه ليگ ملت هاي شبکه ورزش با اشاره به اين موضوع گفت: سند و مدرک معتبر دارم که خواست الکنو و دستيارش اين بود تا من در کادر فني حضور داشته باشم. براي اينکه حاشيه اي ايجاد نشود صحبتي نکردم. پس از المپيک با داورزني صحبت خواهم کرد.
هر چند سرمربي تيم ملي در آن مقطع پاسخي به اظهارات کاپيتان پيشين تيم ملي ايران نداد اما در بازگشت از ليگ ملت ها و در حاشيه برگزاري نشست خبري به سوال خبرنگاران در اين مورد پاسخ داد.
آلکنو که نمي خواهد قبل از حضور تيم ملي در بازيهاي المپيک حاشيه اي براي اين تيم و شاگردانش ايجاد شود خيلي کوتاه پاسخ اظهار نظر پيمان اکبري را داد و در مورد سندي که وي بر آن تاکيد کرده است گفت: « اگر پيمان اکبري سندي در اين مورد دارد آن را رو کند.»

سرمربي روسي تيم ملي در حالي اظهار نظر پيمان اکبري را رد کرد که در دو نشست خبري دو اظهار نظر محمدرضا داورزني رئيس فدراسيون را نيز در مورد قول رفتن روي سکو و دعوت فرهاد قائمي رد کرده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره