نماد آخرین خبر

آواز خواندن مسی در ماراکانا پس از قهرمانی در کوپا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
آواز خواندن مسی در ماراکانا پس از قهرمانی در کوپا

ورزش 3/ ليونل مسي، کاپيتان آرژانتين، پس از شکست برزيل و قهرماني در کوپا آمه ريکا روي زمين چمن ماراکانا نشست و با خانواده اش تماس تصويري برقرار کرد.
ليونل مسي پس از بردن جام قهرماني کوپا آمه ريکا آسودگي خيالي عظيم را تجربه کرد... بالاخره طلسم جام نبردن با پيراهن آلبي سلسته شکسته شده بود و اولين عنوان قهرماني با تيم ملي و اولين عنوان قهرماني آرژانتين پس از 28 سال به دست آمده بود.
مسي به همراه آرژانتين در فينال سال 2007 کوپا آمه ريکا برابر برزيل شکست خورده بود، در فينال سال هاي 2015 و 2016 نيز هر دو برابر شيلي در ضربات پنالتي نتيجه را واگذار کرده بود. قهرماني امسال در کوپا، با شکست برزيل و در خاک برزيل براي مسي و آرژانتين معناي ديگري داشت.
مسي پس از اين موفقيت از شادي بي و حد و مرزش صحبت کرد و روز يکشنبه نيز در پيامي که در اينستاگرامش منتشر کرد، خدا را شکر کرد که آرژانتيني است. در تصاويري که از جشن پيروزي آرژانتيني ها در ماراکانا منتشر شده است، تصوير مسي در حال صحبت با خانواده اش حال و هواي ديگري دارد.


لئو پس از در آغوش کشيدن هم تيمي هايش و جشن گرفتن با آنها، بلافاصله با خانواده اش تماس گرفت. در اين تماس تصويري خورخه و آنتونلا، پدر و همسر مسي، حضور داشتند و ويديويي منتشر شده است که در آن مشخص است مسي در تماس با خانواده اش مشغول خواندن يکي از سرودهاي معروف قهرماني است: "آرژانتين قهرمان شده... آرژانتين قهرمان شده..."

در رختکن آرژانتين هم بازيکنان تا ساعتي بعد مشغول آواز خواندن و پايکوبي بودند.

آوازي که آرژانتيني ها در رختکن خطاب به برزيل مي خواندند مخصوصا بسيار مورد توجه قرار گرفته است. اين آواز که يکي از معروف ترين سرودها و کري‌خواني هاي بين دو تيم است به اين مضمون است: "برزيل بگو چه حالي داره که بزرگترت اومده؟
قسم مي خورم که حتي بعد از اينهمه سال هم فراموش نکرده ايم که چطور ديه‌گو رويتان را کم کرد، چطور کانيگيا متعجبتان کرد، از ايتاليا (1990) تا امروز داريد گريه مي کنيد. قرار است مسي را ببينيد، او براي ما جام را پس مي گيرد. مارادونا بزرگتر از پله است..."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره