نماد آخرین خبر

ماجدی و مهدوی‌کیا/ یک قفل و دو کلید! 

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ماجدی و مهدوی‌کیا/ یک قفل و دو کلید! 

ورزش 3/ رئيس کميته جوانان نسبت به اظهارات روز گذشته عزيزي خادم درخصوص وظايف مهدي مهدوي کيا واکنش نشان داد .
يکي از مصوباتي که در جلسه هيئت‌رئيسه فدراسيون فوتبال که روز يکشنبه 20 تيرماه در مرکز ملي فوتبال برگزار شد، حضور مهدي مهدي کيا کاپيتان اسبق تيم ملي ايران به‌عنوان سرمربي تيم اميد ايران بود که اين خبر به‌محض اينکه اعلام شد واکنش‌هاي بسيار زيادي را در محافل فوتبالي به همراه داشت.
اين در حالي است که اين خبر به فاصله تنها يک ساعت پس از اعلام آن توسط سرپرست روابط عمومي فدراسيون فوتبال، در سايت فدراسيون، دستخوش تغييراتي شد و حضور مهدي کيا را منوط به موافقت باشگاه هامبورگ دانست. ضمن اينکه در خبر اصلاح‌شده عزيزي خادم عنوان داشت، قرار است مهدي کيا علاوه بر سرمربي گري تيم اميد در تمامي رده‌ها کنار تيم ملي باشد.
در همين رابطه ميرشاد ماجدي که چندي پيش به‌عنوان رئيس کميته جوانان فدراسيون فوتبال انتخاب شد نسبت به اين اظهارات عزيز خادم واکنش نشان داد و تلويحاً اعلام کرد که در صورت حضور مهدوي کيا حاضر به همکاري با فدراسيون فوتبال نيست و کليد اين کميته را در اختيار روسا قرار مي‌دهد.
ماجدي ضمن اعلام اين‌که با او در اين خصوص هيچ صحبتي نشده است گفت: با بنده چنين صحبتي نشده و حقيقتاً من هم اين موضوع را از طريق رسانه‌ها متوجه شدم. همکاران رسانه‌اي تماس‌ها متعددي از روز گذشته با من پيرامون اين اظهارنظر عزيزي خادم گرفتند، اما همان‌طور که مي‌داني
ماجدي در ادامه با تأکيد بر اين موضوع که دو پادشاه در يک اقليم نمي‌گنجند تصريح کرد: واقعيت اين است که دو حاکم در يک اقليم نمي‌توانند کار کنند که در آن صورت آش يا شور مي‌شود يا بي‌نمک. اگر آقاي عزيزي خادم، علاقه‌مند است که کار را به مهدي مهدوي کيا بسپارد، طبيعتاً سند کميته جوانان به اسم من نخورده و اين کميته ارث پدري من هم نيست. در آن صورت من کليد اين کميته را در اختيار روسا قرار مي‌دهم و به‌عنوان عضو هيئت‌رئيسه تمام تلاش خود را انجام مي‌دهم که به فوتبال اين مملکت خدمت کنم.

به‌هرحال بايد ظرف روزهاي آتي منتظر واکنش مهدي مهدوي کيا باشيم و اينکه او آيا در درجه اول مي‌تواند رضايت‌ باشگاه هامبورگ را براي حضور در ايران جلب کند و اينکه در صورت احقاق اين امر آيا او حاضر است علاوه بر سرمربيگري تيم اميد بر تمام رده‌هاي ملي نظارت داشته باشد يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره