نماد آخرین خبر

جایگاه VIP مجازی هم راه اندازی شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
جایگاه VIP مجازی هم راه اندازی شد

ورزش 3/ باشگاه پرسپوليس همانند چند بازي اخير خود بليت فروشي مجازي براي دربي را آغاز کرده است.
دربي پنجشنبه چهارمين شهرآورد تاريخ است که ديگر از شور و هيجان خاص اطراف استاديوم، حواشي و هواداران دو تيم که از ساعت‌ها قبل به استاديوم مي‌آمدند خبري نيست. بازي‌ها همچنان زير سايه کرونا و بدون تماشاگر برگزار مي‌شود. باشگاه پرسپوليس که در سال‌هاي اخير با نتايج خوب‌اش جمعيت قابل توجهي را به ورزشگاه‌ها مي‌کشاند حالا در تلاش است با کمک گرفتن از هواداران خود تا حدودي به بحران‌هاي مالي‌اش غلبه کند.
از عصر بيستم تيرماه تا ساعت ۲۰:۳۰ ديروز، حدود هزار نفر از هواداران پرسپوليس، بليت مجازي بازي دربي را خريداري کردند تا از اين طريق از تيم مورد علاقه خود حمايت کنند. البته بديهي است که با خريد بليت‌، هواداران نمي‌توانند  وارد ورزشگاه شوند و اين طرح به صورت مجازي و فقط براي دريافت کمک مالي اجرا شده است.
بليت‌ها در سه سطح 15 هزار توماني، 30 هزار توماني و 50 هزار توماني قيمت‌گذاري شده تا هواداران هر مبلغي که مي‌خواهند براي کمک به باشگاه هزينه کنند. همچنين يک سطح جديد به نام VIP با بليت صدهزار توماني براي هواداراني که قصد کمک با رقم بيشتري دارند، اضافه شده است. بايد ديد در نهايت چند نفر از اين طريق به پرسپوليس که محکوم به پرداخت بدهي‌هاي زيادي است کمک مي‌کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره