نماد آخرین خبر

قربانی: تعجب می‌کنم چرا ابراهیم صادقی از انتخاب‌هایش دفاع نمی‌کند

منبع
تسنيم
بروزرسانی
قربانی: تعجب می‌کنم چرا ابراهیم صادقی از انتخاب‌هایش دفاع نمی‌کند

تسنيم/ مربي پيشين تيم فوتبال سايپا به اظهارات اخير سرمربي فعلي اين تيم واکنش نشان داد و گفت، از ابراهيم صادقي تعجب مي‌کند که چرا پس از صحبت‌هاي فراز کمالوند، از انتخاب‌هايش دفاع نمي‌کند.
پيروز قرباني ابتدا درباره تقابل پرسپوليس و استقلال در دربي روز پنجشنبه گفت: همه مي‌دانند که اين بازي هميشه حساس است و هر دو تيم شرايط خوبي براي بازي روز پنجشنبه دارند. اگر مشکلات مديريتي استقلال را کنار بگذاريم، بايد بگويم که اين تيم نتايج خوبي در هفته‌هاي اخير گرفته است و اميدوارم که در دربي هم برنده باشد.
قرباني در واکنش به اينکه فرهاد مجيدي در بازي‌هاي اخير از حساب شخصي خودش به بازيکنان پاداش داده است، تأکيد کرد: من نظر خاصي در اين مورد ندارم. در مجموع معتقدم که چنين کارهايي از لحاظ حرفه‌اي درست نيست. باشگاه استقلال چه کاره است که سرمربي بايد به فکر پاداش دادن به بازيکنان باشد؟! قطعاً اين نوع مديريت جواب نخواهد داد و استقلال با ادامه اين روند با شرايط سختي مواجه خواهد شد. من اميدوارم بعد از روي کار آمدن دولت جديد، وزارت ورزش بتواند انتخاب‌هاي درستي براي هيئت مديره استقلال انجام دهد.
وي در مورد اينکه برخي معتقدند پرسپوليس از لحاظ فني و تاکتيکي شرايط بهتري نسبت به استقلال دارد، خاطر نشان کرد: من قبلاً در اين مورد صحبت کرده‌ام و اگر حرف بزنم شايد دوستان خرده بگيرند. استقلال در حال حاضر خيلي بهتر شده است و اميدوارم که دربي را با برد پشت سر بگذارد. از طرفي بايد بگويم که وقتي فرشيد اسماعيلي در زمين مسابقه باشد به خوبي مي‌تواند توانايي‌هايش را به نمايش بگذارد. اعتقادم اين است که در فوتبال ايران بازيکني که با سبک و شيوه اسماعيلي بازي کند، خيلي کم داريم.
مدافع پيشين استقلال خاطر نشان کرد: من نمي‌دانم چرا همه در مورد رفتن ميليچ يا دياباته صحبت مي‌کنند! به نظر من باشگاه بايد به فکر تمديد قرارداد اسماعيلي و حفظ بازيکناني چون مهدي قايدي باشد، ولي براي استقلال مثل هميشه مرغ همسايه غاز است! من نمي‌گويم ميليچ بازيکن بدي است، ولي اعتقاد دارم که او بازيکن تاپ و خيلي خوبي نيست. در همين استقلال بازيکناني داريم که از لحاظ آماري در فصل جاري نسبت به ميليچ خيلي بهتر بوده‌اند که مي‌توان وريا غفوري را مثال زد. بازيکنان ديگري هم هستند که امسال خيلي براي استقلال تأثيرگذار بوده‌اند. من نمي‌دانم جريان چيست که اينقدر موضوع ميليچ را در بوق و کرنا کرده‌اند.
مربي پيشين تيم فوتبال سايپا در بخش ديگري از صحبت‌هايش درباره صحبت‌هاي کمالوند که گفته است اين تيم در ابتداي فصل افتضاح بسته شده، گفت: تعجب من از ابراهيم صادقي است که چرا مصاحبه نمي‌کند! من معتقدم که گاهي اوقات بايد محافظه‌کاري را کنار بگذاريم. به هر حال از حرف‌هاي دوستان برداشت‌هاي مختلفي صورت مي‌گيرد، اما آقاي صادقي که دوست من است بايد صحبت کرده و از انتخاب‌هايش دفاع کند.

قرباني ادامه داد: به هر حال آقاي کمالوند نظرش را گفته است، ولي چرا زماني که هدايت سايپا را برعهده گرفت اين حرف‌ها را نزد؟ او بعد از هفت بازي به اين نتيجه رسيده که تيم بد بسته شده است؟ من معتقدم دوران مربيان کاميوني تمام شده است، مربياني که هر جا مي‌روند با خودشان يک کاميون بازيکن و دستيار مي‌برند! در حال حاضر فوتبال به سمتي مي‌رود که بايد با دانش فني و توانايي‌هاي فردي بتوانيم شرايط يک تيم را بهبود ببخشيم.
وي در پايان تصريح کرد: در ابتداي فصل بازيکنان خوب و باکيفيتي به تيم اضافه شدند و به هر حال دلايلي وجود داشت که سايپا نتيجه نگرفت. در اين بين کادر فني هم به اندازه خودش مقصر است. در ضمن کادر فني جديد هم به اندازه کافي فرصت داشت که شرايط را تغيير دهد. از طرفي وقتي مديريت هم ضعيف باشد چنين وضعيتي ايجاد مي‌شود. با اين حال فکر مي‌کنم اگر ابراهيم صادقي در سايپا مي‌ماند قطعاً اوضاع تيم بهتر از اين بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره