نماد آخرین خبر

روشن: چرا مصطفوی مدیر تیم امید شده؟!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
روشن: چرا مصطفوی مدیر تیم امید شده؟!

آخرين خبر/ پيشکسوت فوتبال ايران نسبت به انتخاب مدير جديد تيم فوتبال اميد ايران واکنش نشان داد.
حسن روشن در گفت و گو با پايگاه خبري خانه فوتبال، درباره انتخاب داريوش مصطفوي به عنوان مدير تيم فوتبال اميد ايران گفت:واقعا نمي دانم چرا چنين انتخابي صورت گرفته و چنين پستي به مصطفوي داده شده است.وقتي که يک نفر مدير يا سرپرست يک تيم مي‌شود از نظر سن و سال بايد بتواند اين کار را انجام بدهد و دوم بايد مفيد باشد.
وي ادامه داد:به نظر من فدراسيون فوتبال و هر کسي که اين پيشنهاد را داده در اين انتخاب ها مقصر است. کاري که سرپرست يک تيم و مخصوصا تيم حساسي مثل اميد انجام مي‌دهد در توانايي‌هاي مصطفوي نيست. بالاخره او از لحاظ سن و سال هم شرايطش فرق کرده و مسن تر از گذشته است.
پيشکسوت فوتبال ايران خاطرنشان کرد: اگر اين نکته را در نظر بگيريم که مديران فدراسيون خواستند به نوعي مثلاً از مصطفوي تقدير و تشکر کنند اين بدترين نوع آن است. مصطفوي با اين سن و سال و با اين شرايط نبايد در اين پست قرار مي گرفت. هر کسي بايد با توجه به توانايي و شرايطش در پست مناسب به کار گرفته شود.
روشن افزود:من هيچ جوره نمي توانم قبول کنم که مصطفوي قرار است روي نيمکت تيم اميد بنشيند و مثلاً برگه تعويض را به داور چهارم بدهد يا چنين کارهايي انجام بدهد. ضمن اينکه کسي که سرپرست تيم اميد مي شود بايد خيلي کارها را در طول اردو يا طول مسابقات انجام بدهد. آيا مصطفوي چنين شرايطي از لحاظ فيزيکي و بدني و سن و سال دارد؟ بعيد مي دانم که چنين چيزي باشد.
پيشکسوت فوتبال ايران در پايان گفت: واقعا نمي‌دانم چرا مصطفوي چنين پستي را قبول کرده و اصلاً چرا چنين پستي و پيشنهاد شده که قبول کند. بايد ببينيم در آينده چه اتفاقي رخ مي‌دهد و اين انتخاب چه تاثيري روي تيم اميد ايران مي‌گذارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره