نماد آخرین خبر

دختران آفتاب زیر نظر ایراندوست

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دختران آفتاب زیر نظر ایراندوست

ورزش 3/ سرمربي تيم ملي فوتبال زنان ايران نظارت دقيقي بر کار شاگردان خود در جلسات آماده‌سازي پيش از جام ملت‌هاي آسيا دارد.
تيم ملي فوتبال زنان ايران خود را براي حضور در مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2021 آماده مي‌کند و آن‌ها اواخر شهريورماه بايد عازم بنگلادش شوند تا دو مسابقه حساس خود مقابل بنگلادش و اردن را برگزار کنند و در صورت صعود، فرصتي سه ماهه براي آماده‌سازي جهت حضور در جام ملت‌هاي آسيا 2021 به ميزباني کشور هند دارند.


مريم ايراندوست سرمربي تيم ملي فوتبال زنان ايران براساس برنامه‌اي که در اختيار فدراسيون فوتبال قرار داده، سعي کرده تا برگزاري اردوهاي متوالي بتواند تعطيلي دو ساله تمرينات ملي را به نوعي جبران کند و سطح آمادگي ملي‌پوشان را افزايش دهد تا شانس موفقيت در جام ملت‌هاي آسيا نيز دوچندان شود.
او در اين مدت سعي کرده بازيکنان پرشماري را به اردوي ملي صدا بزند تا با ارزيابي سطح فني آن‌ها، به بهترين و ايده‌آل‌ترين ترکيب ممکن برسد و با ليست 23 نفره از آماده‌ترين بازيکن‌ها، تيمش آماده سفر به بنگلادش براي حضور در تورنمنت مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا کند.
جديدترين اردوي آماده سازي تيم ملي از 16 تيرماه آغاز شده و 23 تيرماه به پايان مي‌رسد، سرمربي تيم ملي فوتبال زنان پا به پاي شاگردان خود در ميانه زمين حضور دارد و در حين تمرينات نکات فني را به آن‌ها منتقل مي‌کند تا بتواند اشتباهات را به حداقل برساند و متدهاي تاکتيکي مدنظر خود را به آن‌ها ديکته کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره