نماد آخرین خبر

پیکه با چهره جدیدش شبیه نوجوان‌ها شد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
پیکه با چهره جدیدش شبیه نوجوان‌ها شد

آخرين خبر/ جرارد پيکه مدافع مياني بارسلونا معمولا در شبکه هاي اجتماعي شخصيتي متفاوت و جنجالي دارد و حالا با انتشار چهره جديدش در اينستاگرام به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
به گزارش فوتبالي، مدافع بارسلونا تصويري از چهره جديد خود در اينستاگرام منتشر کرد که خيلي سريع برخي از دوستان و هم تيمي هاي سابق و کنوني خود نظير ايکر کاسياس با او شوخي کردند.
جرارد پيکه تصويري از خودش پس از اصلاح صورتش منتشر کرده که پس از مدتها خبري از ريش هاي معروفش نيست و در توصيف اين عکس نوشته است:" جوان تر شدم."
در حقيقت به نظر مي رسد که جرارد مي خواهد با انگيزه متفاوتي فصل جديد را آغاز کند و به همين خاطر است که چهره خود را تغيير داده است. کاسياس که هميشه کل کل خاصي با پيکه در شبکه هاي اجتماعي داشته از عبارت Mounguer (نوعي پيام رمزي ميان اين دو به معني "خنگ") استفاده کرده است. ريکي پوچ بازيکن کنوني بارسلونا نوشته است:" مثل نوجوان ها شدي." يکي از هواداران پيکه هم نوشته است:" حالا شبيه 15 ساله ها شدي."
پيکه و پوچ اخيرا پس از يکي از تمرينات پيش فصل با هم به مراسم اجراي" ماخو پاپ" رفتند تا اجراي اين شعبده باز سرشناس اسپانيايي را تماشا کنند و با هم عکس هم گرفتند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره