نماد آخرین خبر

آذری: انتخاب مصطفوی کار زیبایی بود!

منبع
ميزان
بروزرسانی
 آذری: انتخاب مصطفوی کار زیبایی بود!

ميزان/ مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: CAS تا ۳۰ جولاي با فدراسيون فوتال و سپيدرود رشت فرصت داده تا جواب خود را ارسال کنند.
سعيد آذري در گفت‌وگو با ميزان، در خصوص پرونده محمد بلبلي و بسته شدن پنجره فولاد خوزستان اظهار داشت: اين مسئله را به شدت پيگيري مي‌کنم و اميدوار‌هايي به وجود آمده که مسئله حل شود. اگر فدراسيون فوتبال و سپيدرود اقدامي نکنند و توضيحات ارائه ندهند، با توجه به اينکه دادگاه بين المللي CAS  تا ۳۰ جولاي به آنها فرصت داده، پس از آن راي صادر خواهد شد. تا آن زمان منتظر مي‌مانيم. اميدواريم پنجره نقل و انتقالاتي فولاد باز شود تا اگر توانستيم سهيمه ليگ قهرمانان آسيا را کسب کنيم، دست و پا بسته به مسابقات اعزام نشود.
وي در خصوص رقابت تيم‌ها براي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا گفت: ۳ تيم بالاي جدول به نوعي خود را جدا کرده‌اند. در حال حاضر رقابت بين تيم ۴ تا ۷ جدول است تا بتوانند در جايگاه چهارم قرار بگيرند. ۴ تيم بالانشين ليگ برتر در ميان ۸ تيم جام‌حذفي حضور دارند، هر کدام از تيم‌ها بتواند قهرمان جام حذفي شود آن وقت جايگاه چهارم جدول رده بندي ارزشمند مي‌شود. بازي‌ها حساس است و با توجه به گرماي اهواز اميدواريم بتوانيم امتيازات لازم را کسب کنيم.
مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان پيرامون انتخاب مدير تيم فوتبال المپيک ايران، تصريح کرد: خبر خوشحال کننده‌اي که مصطفوي به عنوان پيشکسوت ورزش و فوتبال اين سمت را گرفته است و اميدواريم مثمر ثمر باشد. اين انتخاب کار زيبايي بود که توسط فدراسيون فوتبال انجام شد.
وي ادامه داد: روز يکشنبه هفته جاري با اعضاي هيئت مديره جلسه داشتيم. آنها از نکونام و کادرفني‌اش رضايت داشتند و قرار شد که از نکونام برنامه دريافت کنيم.  فولاد تحت هدايت جواد نکونام در اين ۲ سال بازي‌هاي خوبي انجام داده و نتايج خوبي گرفته است. به همين خاطر طبيعي است که نکونام پيشنهادات همکاري خوبي دريافت کند. بر اساس شرح وظايف ضمن ارسال نامه‌اي به وي، از او برنامه ۳ ساله درخواست کرديم. نکونام در جواب ما اعلام کرد در حال حاضر به خاطر شرايط حساس فولاد در ليگ برتر و جام حذفي تمرکزش روي بازي‌ها است. اميدوارم در زمان مناسب پاسخ نامه ما را بدهد و با قدرت به کارش ادامه بدهد و برنامه ۳ ساله اجرايي کند. 
آذري درباره اعتراض بعضي تيم‌ها به بازي در گرماي اهواز عنوان کرد: کار خودمان در اين گرما از همه سخت‌تر است. ما هر روز در اين گرما تمرين مي‌کنيم و با توجه به فرسايشي شدن ليگ همه اذيت مي‌شوند. حقيقت گرم بودن هوا است و اميدواريم هوا خنک شود تا همه بتوانند بازي کنند. کار ما سخت‌تر بوده و تيم‌ها يک بار براي مسابقه در اين منطقه حاضر مي‌شوند، اما ما هر روز همين جا تمرين مي‌کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره