نماد آخرین خبر

پسر مارادونا: مسی به‌خاطر مقایسه شدن با پدرم خیلی زجر کشید

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
پسر مارادونا: مسی به‌خاطر مقایسه شدن با پدرم خیلی زجر کشید

آخرين خبر/ پسر ديگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتين مدعي است که ليونل مسي به خاطر مقايسه‌هايي که با مارادونا مي‌شد، تحت فشار زيادي قرار مي‌گرفت.
به گزارش فوتبالي، در اين هفته سرانجام مسي موفق شد با تيم ملي آرژانتين به يک جام ملي دست پيدا کند. آلبي سلسته در فينال رقابت‌هاي کوپا آمريکا موفق شد با پيروزي 1-0 مقابل رقيب ديرينه خود، برزيل در خاک اين کشور قهرمان شود. 
به نقل از سايت گل، ليونل مسي از همان ابتداي شروع دوران فوتبالي‌اش هميشه با مارادونا مورد مقايسه قرار مي‌گرفت. اين فوق ستاره آرژانتين به خاطر فتح نکردن يک جام ملي مورد هجوم رسانه‌ها و مردم بود، اما به نظر مي‌رسد که حالا با فتح کوپا آمريکا مي‌توان کمي از فشار اين انتقادات کم تر کرد. پسر مارادونا به TyC Sport گفت: "ديگو، ديگو بود و مسي، مسي است. کساني که مسي را مورد انتقاد قرار مي‌دهند، قطعا چيزي از فوتبال نمي‌دانند. او به خاطر اين که همواره با پدر من مقايسه مي‌شد، زجر مي‌کشيد."
ديگو جونيور همچنين درباره قهرماني مسي با آرژانتين گفت: "احساس زنده شدن دوباره داشتم. اين بچه‌ها لايق قهرماني بود. بعد از اين که پدرم از زندگي رفت، قهرمان شديم. دل من براي او خيلي تنگ شده است. براي صحبت کردن دوباره با او لحظه شماري مي‌کنم."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره