نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

دایی جایزه بهترین گلزن جهان را به رونالدو بدهد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
دایی جایزه بهترین گلزن جهان را به رونالدو بدهد

آخرين خبر/ علي دايي سوژه يک پيشنهاد جذاب به فيفا در فضاي مجازي شده است.
به گزارش فوتبالي، شهريار فوتبال ايران که تا قبل از شروع يورو 2020، با 109 گل زده – دايي اعتقاد دارد که تعداد گلهاي ملي او 111 گل است – آقاي گل فوتبال جهان در رده ملي محسوب مي‌شد، حالا در کنار کريس رونالدو اين عنوان را در اختيار دارد و فوق ستاره پرتغالي‌ها با گلزني در هر سه بازي مرحله گروهي يورو 2020 توانست به رکورد دايي برسد.
پرتغال تا پايان سال 2021، 5 بازي ديگر دارد که رونالدو مي‌تواند در اين بازيها از دايي عبور کند و به تنهايي صاحب عنوان آقاي گل فوتبال جهان در رده ملي شود.
در چنين شرايطي، در فضاي مجازي اين پيشنهاد به فيفا داده شده که در مراسم بهترين‌هاي سال 2021 از ديد فدراسيون جهاني، علي دايي هم حضور داشته باشد تا جايزه بهترين گلزن دنيا در رده ملي را به کاپيتان تيم ملي پرتغال اهدا کند.
رونالدو و علي دايي رابطه بسيار خوبي با يکديگر دارند و وقتي دايي در صفحه شخصي‌اش به رونالدو بابت رسيدن به رکورد او تبريک گفت، کاپيتان تيم ملي پرتغال هم از علي دايي تشکر کرد و خطاب به او نوشت: قهرمانان واقعي هميشه قهرمان مي‌‌مانند. خيلي افتخار مي‌کنم که چنين کلمات محبت آميزي را از يک الگوي بزرگ چون شما مي‌خوانم. ممنونم علي دايي!
حالا بايد منتظر ماند و ديد که فيفا با چنين پيشنهادي موافقت خواهد کرد و دو چهره سرشناس فوتبال جهان را در کنار يکديگر قرار خواهد داد يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره