نماد آخرین خبر

خبر امید بخش برای پرسپولیس

منبع
ايلنا
بروزرسانی
خبر امید بخش برای پرسپولیس

ايلنا/ به نظر مي‌رسد آل کثير براي ديدار با استقلال مي تواند سرخ‌پوشان را همراهي کند.
در چارچوب هفته بيست و ششم مسابقات ليگ برتر پرسپوليس تهران در حالي در برابر فولاد خوزستان به تساوي بدون گل رسيد که عيس آل کثير در دقيقه 83 به دليل مصدوميت از ناحيه همسترينگ پاي راست از زمين بازي خارج شد و جاي خود را به مهدي عبدي داد.
پرسپوليس شب گذشته نيز درحالي در برابر آلومينيوم اراک به برتري 2 بر صفر رسيد که سرخ‌پوشان مهاجم خود را به دليل مصدوميت در اين بازي در اختيار نداشته است.
آل کثير درحالي تمرينات خود را پيگيري مي‌کند که پرسپوليس در ديداري حساس در روز پنج شنبه در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي به مصاف استقلال تهران خواهد رفت. اما گفته شد اين مهاجم که سابقه گلزني در دربي برگشت را مقابل استقلال در کارنامه خود دارد نمي ‌تواند سرخ‌پوشان را در دربي همراهي کند.
آل کير عصر امروز تصويري در صفحه رسمي خود در اينستاگرام منتشر کرده است تا نشان دهد چقدر براي حضور در ترکيب پرسپوليس بي تاب است. او در تصويري که منتشر کرده آخرين وضعيت انگشت هاي آسيب ديده اش را در فاصله 2 روز تا دربي به تصوير کشيده است.

کادر پزشکي پرسپوليس همچنان در تلاش است تا وي را به بازي حساس پرسپوليس با استقلال برساند اما بايد منتظر ماند و ديد چه سرنوشتي در انتظار آل کثير است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره