نماد آخرین خبر

علی‌نژاد: فدراسیون بدنسازی روزهای خوبی را پیش رو دارد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
علی‌نژاد: فدراسیون بدنسازی روزهای خوبی را پیش رو دارد

ايسنا/ معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام روزهاي خوبي را در آينده خواهد ديد و در مسير پيشرفت قرار مي‌گيرد.
به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدي علي نژاد در مجمع ساليانه فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام اظهار کرد: در ماه هاي اخير فدراسيون بدنسازي با رياست نصيرزاده به سرعت اقدامات زيادي را انجام داد که از جمله آن ها مي توان به حضور دو رييس فدراسيون جهاني در تهران، افتتاح آکادمي بين المللي پرورش اندام، برگزاري دوره هاي ملي و بين المللي، راه اندازي ليگ در رشته هاي مختلف و ... اشاره کرد. سرعت آقاي نصيرزاده در جهت اجراي برنامه ها بالا است و اگر بتواند با همين سرعت در ۴ سال دوره مديريتش پيش برود، قطعا اين فدراسيون روزهاي خوبي را خواهد ديد و در مسير پيشرفت قرار مي گيرد.
وي افزود: موضوع ديگري که مورد تاکيد ما هم قرار داشت، بحث آنتي دوپينگ بود. در ماه هاي اخير شاهد بوديم که در رقابت هاي مختلف تست دوپينگ گرفته شده و فدراسيون نشان داده که در اين رابطه خيلي جدي است. همچنين ماموريتي به فدراسيون پزشکي ورزشي، فدراسيون بدنسازي و صندوق حمايت از قهرمانان داديم تا براي تهيه مکمل هاي سالم در تمامي رشته ها برنامه ريزي کنند.
معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اعزام هاي برون مرزي فدراسيون عنوان کرد: نمايندگان فدراسيون بدنسازي در چند رويداد بين المللي شرکت کردند و اين اتفاق با وجود محدوديت هاي کرونا و صدور ويزا رخ داد. در بحث اسپانيا و همچنين ليتواني پيگيري هاي شبانه روزي آقاي نصيرزاده را شاهد بوديم که خودشان با مسئولان عالي رتبه وزارت امور خارجه هم رايزني مي کردند.
علي نژاد ادامه داد: در بعد بين المللي نيز ميزباني هاي ارزشمندي اخذ شده و همچنين کرسي هاي خوبي به دست آمده است. فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام در مسير درست و دقيقي است و ان‌شاءالله که انضباط مالي فدراسيون هم مثل سال ۹۹ ادامه دار باشد. البته درآمدهاي فدراسيون با حضور آقاي نصيرزاده به مراتب بيشتر شده و فدراسيون پرورش اندام از جمله فدراسيون هايي است که وابستگي چنداني به درآمدهاي دولتي ندارد. مطمئنم که درآمد فدراسيون در پايان سال ۱۴۰۰ بيش از ۲ برابر درآمد سال ۹۹ خواهد بود. ما روي عملکرد فدراسيون نظارنظارت داريم و از عملکردي که تا الان شکل گرفته هم رضايت داريم.
معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان در پايان با اشاره به خسارتي که باشگاه هاي بدنسازي در دوران کرونا متحمل شدند، خاطرنشان کرد: در بحث باشگاه ها ما نقش نظارتي داريم و تصميم گيرنده ستاد مقابله با کرونا است. البته باشگاه ها در گروه سوم دسته بندي مشاغل قرار داشتند که ما با رايزني هاي زيادي که انجام داديم، توانستيم باشگاه هاي بدنسازي را وارد گروه دوم کنيم. بديهي است که باشگاه ها در شرايط قرمز کرونايي بسته باشند و اين فقط مربوط به ايران نيست. از سال ۹۹ تاکنون حدود ۲۵۰ ميليارد تومان به باشگاه ها وام اعطا شده تا خسارت خود را جبران کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره