نماد آخرین خبر

رحمان رضایی گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
رحمان رضایی گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان

آخرين خبر/ برخي خبرها حاکي از آن است که سرمربي سابق ذوب آهن اصفهان گزينه اصلي هدايت تيم جوانان ايران است.
به گزارش فوتبالي، چندي پيش در رسانه ها اخباري مبني اينکه رحمان رضايي گزينه سرمربيگري تيم اميد ايران است رسانه اي شد اما اين با انتخاب مهدي مهدوي کيا به عنوان گزينه اصلي فدراسيون براي سرمربيگري در تيم المپيک مشخص شد که رحمان رضايي براي سرمربيگري تيم ملي اميد انتخاب نشده و ظاهرا فدراسيون فوتبال تبال قصد دارد رحمان رضايي را به عنوان سرمربي به تيم ملي جوانان ببرد.
رحمان رضايي در نيم فصل دوم ليگ برتر نوزدهم و بعد از انتخاب لوکا بوناچيچ به عنوان سرمربي ذوب آهن به عنوان دستيار مربي کروات در ذوب آهن مشغول به کار شد و بعد از جدايي بوناچيچ از ذوب آهن با تصميم مديران باشگاه ذوب آهنT رضايي به عنوان سرمربي اين تيم در ليگ بيستم انتخاب شد اما نتايج بسيار ضعيف ذوب آهن در نيم فصل اول فصل جاري باعث شد تا او در نيم فصل از سمتش برکنار شود. بايد منتظر ماند و ديد رضايي در صورت انتخاب به عنوان تيم جوانان مي تواند همراه اين تيم به موفقيت برسد و خاطرات روزهاي بد ذوب آهن را فراموش کند يا نه. 
تيم ملي جوانان بايد براي رقابتهاي مقدماتي جوانان آسيا آماده شود. تيم ملي فوتبال جوانان ايران در گروه نخست اين رقابت ها با تيم‌هاي کامبوج، اندونزي و ازبکستان هم گروه شد. اين مسابقات با حضور 16 تيم به ميزباني ازبکستان از 23 مهر تا 10 آبان سال جاري برگزار مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره