نماد آخرین خبر

حمله گسترده پرسپولیسی‌ها به مجری تلویزیون

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
حمله گسترده پرسپولیسی‌ها به مجری تلویزیون

خبر ورزشي/ بعد از اظهارات مجري شبکه ورزش در مورد يحيي گل محمدي و درخواست اين مجري براي محروم کردن او، هواداران پرسپوليس به شدت عليه اين مجري جبهه گرفتند.
اين که پرسپوليسي‌ها عليه اين مجري شوند قابل پيش بيني بود ولي شدت انتقادات از محمد مير به حدي بود که گريبان خود تلويزيون و شبکه ورزش را هم گرفت و انتقادات زيادي از آنها مطرح شد.
خيلي‌ها به ماجراي حق پخش اشاره کردند و خيلي‌هاي ديگر وارد کرکري‌هاي مرسوم شده و مثلا از مجري شبکه ورزش پرسيدند چرا وقتي استراماچوني صندلي پرت کرد و يا وقتي مجيدي به کنفرانس نمي‌رود چيزي نگفتي و درخواست محروميت آنها را مطرح نکردي؟
پرسپوليسي‌ها در اين ماجرا همه جوره پشت سرمربي تيمشان ايستادند واز يحيي حمايت کردند که طبيعي هم بود اما شدت انتقادات از مير و البته صداو سيما خيلي بالا است و همچنان ادامه دارد.
اين که يک مجري حق دارد از يک مربي درست يا غلط انتقاد کند يا نه، بحث مفصلي را مي‌طلبد اما به هر حال مجريان حداقل در مورد مربيان تيم‌هاي محبوب بايد کمي بيشتر مراقب باشند. آن هم وقتي دربي نزديک است. البته قطعا محمد مير حرف رنگي نزده اما به هر حال در مورد مدل صحبت‌هاي او و اين که گفت چرا يحيي محروم نشد، پرسپوليسي‌ها خيلي شاکي شدند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره